bugün

başlatıldığı taktirde çok büyük anlam taşıyacak olan kampanyadır.

en başa dönecek olursak klişeleşmiş bir söz vardır herkesin bildiği." atatürk olmasaydı senin adın coni olucaktı şimdi". bu bağlamdan hareketle eğer ulu önder mustafa kemal atatürk olmasaydı şu an camilerin yerinde klise olacaktı ve namaz kılanlarda namaz kılmak yerine vaftiz edilip günah çıkartıyor olacaklardı.

diyanet işlerinin binasında her makam odasında bile bir atatürk portresi varken neden camilere atatürk büstü yada portresi konmaz ki ? hadi diyelimki camide put ve resim olmaz diye bir kural var. e ozaman en azından girişine koyun çok mu zor ? nedir bu riyakarlık ve nankörlük ? üstüne üstlük bir de vefasızlık ve saygısızlık yapılmakta dinin özgürce yaşanmasını sağlayan bu yüce insana karşı !

konu gayet basit ; ulu önder mustafa kemal atatürk olmasaydı ne ezan okunurdu bu topraklarda nede gönül rahatlığıyla camilerde namaz kılınablirdi. hadi büst ve portreyi de geçtim en azından iki kelam dua edin yada bir kaç kelime güzel şey söyleyin. o da mı çok ? azıcık saygı lütfen...
her add ye bir kabe fotoğrafı.
ironiyse süper ama değil ise;

(bkz: bi siktir git çay koy)
Çok saçmadır.Tamam Atatürk candır ciğerdir ama dini bir kişiliği yoktur,doğru birşey olsa Osmanlı halifeleri bunu yapardı ki adamlar Şeyhülislam yani..
hem gereksiz hem alakasız hem de saçma bir kampanyadır. hem de kaos ortamı yaratabilecek bir uygulamadır.
Bir büstün yapımı 1.500-2.000 tl
Türkiyede 72.000 den fazla cami olduğu düşünülürse
toplam masraf 144.000.000 tldir.

Ülke ekonomisine külfettir..
atanın üzerinde ihtimamla durduğu laiklik bahsiyle taban tabana zıt olan kampanya. yamulmuyorsam kendisi ayırmıştı din ile devlet işlerini birbirinden. şimdi sen bir devlet adamının büstünü osunu yada busunu dini vecibelerin yerine getirildiği bir ibadethaneye sokmak istersen farkında olmadan atanın emanetine hıyanet ediyorsun zaten. yada farkındasın amerikaya çalışıyorsun bilemem. "yok problem değil ben gerekirse laikliği kaldırıp büstü yine camiye sokarım" gibi übersonik bir fikrin varsa ona da saygı duyarım, zira senin şekilcilik takıntın hiç yoktan başındaki örtü yüzünden okuyamayan sabilere yararmış olur. hadi öptüm.
devlet dairelerine arapça olarak "allah" ve "muhammed" yazılarının asılmasını istemeyecek olanların kesin olarak karşı çıkması gereken kampanyadır.
nitekim, atatürk büstü kampanyasından sonra bu ortaya atılacaktır. * ve bu da korkunçtur.
poster olsun resim olsun..büst neymiş canım.

(bkz: alkaşklllakşa)
her atatürk büstünü altına bir osmanlı turası kampanyası
(bkz: ironi)
atatürk'ün laiklik anlayışına uymayan kampanyadır.
zaten atatürkçü bir akıldan çıkmış bir fikir de olamazdır.

bu milletin manevi değerlerini çatıştırarak tatmin olan zihniyetlerin bir an önce kendilerine yeni uğraş alanları bulmaları gerekmektedir.
heykeltraşlara köşe döndürmek amaçlı kampanya.
sevgiyi taşta, resimde aramak yanlış olduğu için baştan saçma olan kampanyadır.. dini özgürce yaşamak kısmını açarsa daha mutlu olacağız ayrıca. he bir de unutmadan "noktalama işaretlerinden önce değil sonra boşluk olacak."
büst helvedan olsun acıkınca yersiniz.
camide ibadethane olduğu için resim heykel yoktur.ibadetin bir süre sonra tanrıya değil o maddelere yapılabilecek olması ihtimaline karşı alınır bu önlem.
atatürk bu ülkeyi kurtarmış şahıstır.* ancak bu istem kötü niyetli olmasa dahi yanlış anlanabilir.
insanların onu anlamasına yardımcı olun o zaman büste müste gerek kalmaz.
atamız ibrahim'i (aleyhisselam) yad etmemizi sağlayacak kampanya.
kampanyayı destekliyorum ve "büstün hemen arkasındaki duvara tuncay özkan posteri yapıştırılsın" şeklinde arttırıyorum.
işte buna tam olarak sidik yarıştırmak deniyor.
(bkz: kel alaka)
allahın ortağı yoktur, ayetli cevap.

1 - De ki; O Allah bir tektir.

2 - Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir

3 - Doğurmadı ve doğurulmadı

4 - O 'na bir denk de olmadı.
cami yerine okul kampanyası başlatılırsa daha iyi olacak kampanyadır. hem okullarda atatürk büstü zorunludur zaten böylece hem okul sayısı artar hem de atatürk büstü.

edit: gelsin eksileeerrrr.
atatürkçü olarak gereksiz gördüğüm kampanyadır. zorlama sevgi nefret doğurur.
tabuların eksik olduğu bir camiler varken onları da tamam edecek olan kampanya.
putperestlerden bir farkımızı bırakmayacak olan saçma sapan bir hayal ürünü.

+niyet ettim m.kemal için putuna tapmaya.

-kemaaaaaaaaaali ekber!

ıh ıh olmuyomuş.
gerek yoktur. ne atatürkcülüğe nede dine faydası yoktur.