bugün

konuştuğu her cümlenin bitişinde malum küfürü kullanan insandır. *
askerden yeni gelmiş olması muhtemeldir, a.k. noktalama işareti olarak kullanır.
küfür olarak değil yüklem olarak kullanmaktır.

-naber amk?
-benden de iyilik amk.
-amk bak geçen gün senin kuzeni gördüm amq,
-hatunu götürmüştü amk.
**
küfrü samimiyet sanan insan tipidir bu. fazla bulaşmamak lazımdır.
ya adanalıdır ya da stevemcqueen'dir.*
küfür etmeyi marifet sayan bir yeni yetmedir. etrafındaki insanlar için ses kirliliğinden başka bir şey değildir * .
(bkz: bir noktalama işareti olarak amına koyayım)
bir alışkanlıktır a.q.
konuşmasıyla büyülemeyen, gına veren insandır.
(bkz: kızların tiksindiği şeyler)
alışmış kudurmuştan beter durumudur. elde değildir çıkar ağızdan. tutamazsınız kendinizi...
amına koyim'i bağlaç olarak kullanan insanla aynı insandır. ekstradan amına koyim'i nokta niyetine kullanır.
-nasılsın?
-nasıl olayım amına koyim
ağzı bozuk olan küfür etmeyi espri olarak algılayan insandır.
sokağımızın köşesinde takılan mahalle delikanlılarından şahit olduğum diyalogdur.

+ hacı geçen gece camı açık unutmuşum. a*ına koyıım. gece bi uyandım a*ına koyıım. her yerim tutulmuş a*ına koyıım. battaniyeyi aldım örtünmemle uyumam bir olmuş a*ına koyıım.
- huehuhturhtuhuheueru olum sende örtünsene a*ına koyım geceleri soğuk oluyo.* *
hepinizin.....
koya koya bi hal olmuş insandır .
üçüncü boğaz köprüsününün inşaat temelini atan kişidir.
(bkz: nolmuş amına koyim)
bu tip insanlara desen ki şu kelimeyi kullanmadan bir gün geçir, ciddi söylüyorum dünyaları şaşar. cümle kuramazlar. söyledikleri havada kalır. çünkü o kelime onlar için artık yüklem olmuştur. neyse, Allah kurtarsın diyelim.
daha çok noktalama isaretlerinin yerini tutar .
virgül olarak a.q yu; ünlem olarak hasssktr i; nokta olarak s.kerler i kullanan noktalama işaretlerini kullanmayan bunların yerini küfürle dolduran insandır.
sevdiğim insan aq.
ne var ayıp mı anua goyim? *
asker olması muhtemeldir aq.
bu yapdığının iyi birşey olduğu kadar, mükemmel bir mizah anlayışının da ürünü olduğuna inanan insandır.*
muhtemelen kastamonu'lu olan insandır , ayrıca o küfür değil noktadır .. kastamonulunun küfürü sayılmaz

edit: a.q
ülkücü olduğunu anlatmaya çabalayandır.