bugün

boş vaktini değerlendirmek. gün boyu yapacak bir şey bulamayıp sözlüğe ve tüm başlıklara saldırmak.
- bana sözlük yazarlari basliklarin altina entry giriyor dedirtemezsniz.
- hadi lan hiyartolugun bir alemi yok.
- ya pardon ben internet karaborsaya bindi okumustumda.
- sen her yazilana inaniyorsan ohooo sen şimdi sakalli bebeğede inanmisindir simdi.
- evet inandim.
- nöbetciler su salagi bir deveye yalatin akli basina gelsin.
ulusozluk te sıkı bir şey!! sahibi olmayı gerektiren eylem. günlük ortalama 1500 başlık açıldığı düşünülürse imkansız değil lakin zordur. zaten başlıkların birçoğunun dolu görünüp boş olduğu göz önüne alınırsa imkansızlık derecesi tahminlenebilir. " az konuşup öz konuşmak " felsefesi akıldan çıkmamalıdır.
(bkz: her yiğidin harcı değil)
o kadar da popüler bir olay değil demek. bu başlığa bu kadar girildiğine göre.
uludağ sözlüğün ayakta kalmasını sağlayan olay. uludağ sözlüğü foruma döndüren ve böylece yazması kolay bir yer hale getiren sorun.

tabi olayın birde şu yönü var öyle başlıklar açılıyor ki herkes rahatlıkla her şeyi yazıyor.
bu sorun böyle gider, uludağ sözlük büyüdükçe büyür.
maksat uludağ sözlüğün büyümesiyse bu entiride bir katkı yapmış olur.*
istatistikler de nicki görülecek olan yazarın gerçekleştirdiği eylemdir.
ıvır zıvır şeyler değil de aklı başında bir şeyler yazılıyorsa önemli bir meziyettir. ben yazacak bir şey bulamayınca çoğu zaman günlük hayatta muhabbetin tıkandığı yerdeki gibi burç başlıklarında buluyorum kendimi.

--spoiler--

-....
(sessizlik)
- senin yükselenin ne?
-....

--spoiler--
işsizlik belirtisidir.
Bazen yaptığımdır. Ana sayfaya tıklayıp önüme ne gelirse aklıma geleni yazıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar