bugün

istatistiksel boyuta ulaşmış koleksiyonerdir.
Ölçtün mü lan tepkisi verilecek kızdır.
bilgi belge yönetimi okumuş, erkek arşivi kabarık olan kızdır.
Ön yargılı kızdır. Sanırım erkekler yüzünden hayatında çok üzülmüş olabilir. Güven sorunu da olabilir tabi. Bence öyle olmadıklarını bir kez daha vurgulamak için karşısına iyi bir erkeğin çıkması elzemdir. Hayattaki en önemli öncül çıkarsız bir sevgidir.
sağ tık engelle, çok uzatmaya gerek yok böyle ergenleri.
Lafı bir şekilde babasına getirtmek zorunda bırakan kızdır. Biri şunlara babalarının da erkek olduğunu hatırlatsın.
Hepsinin aynı olduğunu görüp şahit olan kızdır.
hepimizin tadına baktın yani? sn ymğn bzk oldğnu anlmk içn hpsni mi yiosun grzkalı..
hepiniz aynısınız.
selam
naber
tanışalım mı.
Karşı bir görüş olarak:

(bkz: bu bizim köyden değil)
ayıp eden kızdır. beni tanımamıştır.

yukarıda ki cümleyi de muhtemelen 5 milyon kez duymuş kızdır.
Karşısındakini tanımadan Bacaklarını açmaktan vazgeçmesi gereken kızdır. Hep aynı terane. Ayrıca tüm erkekler aynısınız kafasında olan kızlar valla bende çoook kaşar gördüm. Hepiniz kaşarsınız demiyorum. Ama beni çürümüş elmaların arasına koya koya çürüteceksiniz bir gün.

Hepimiz aynıyız he çünkü alayımız çüklüyüz.
Şaka bir yana bunu duyduğunuz anda o kızdan kaçın, arkanıza bile bakmayın. Kezbanlaşma evriminin son evresini de yerine getiren bu kızdan ne size ne de bana hayır gelmez.
Ortak bir toplumda Hepimiz aynı değilsek neden hepimiz aynı acıları çekip aynı mutlulukları yaşıyoruz?

Hepimiz aynıyız. Sadece aynı olduğumuzu gösterecek şartlar hepimizin karşısına aynı kombinasyonla ve aynı zaman dilimlerinde çıkmıyor.

insanız biz.