bugün

bazen birbirini aşırı tamamlayan, bazen aşırı tamamlamasından arada bir boşluk olduğunda yanaştığın hazların karşılaşması,

savaşması, nefret etmesi, mazo-sado noktasına varabilmesi ve kendini tüketmek için harcadığın zamanların tekrar tüketilmesi

arzusu ile bu sefer adına aşk diyerek bu karşılaştırmalara hodri meydan diyebilme için hevesli-hazlı bir yazı yazma gayretidir.

yazılar +22 olacağından, okuma aşkına düşen, kendi okuduğu yazı ile mesuldur.

yazılanlardan orgazm olmak, tiksinmek serbesttir.

gereksiz kurallar:

eğer ki yazılanların 100% gerçek olabileceğini düşünüyorsanız aynı oranda hayal kurgusu olabileceğini de

düşünebileceksiniz.

yazar yazdığı ile sınırları zorlayabilir, bu sınırlar biraz da kelimeler ile kendini zorlayarak anlatımda bulunmaktır.

not: mümkün olduğunca 23.00 dan sonra yazılacaktır.

organlı küfür etmek istiyorsanız binlerce başlık var sizin için orada gerekli holigan tezahüratlarını orada yapınız. yiyorsa burada

beyninide ki kelime haznesini aktarınız.
bir genç kızın duyguları.

-1.hikâye

-ben ayıp mı ettim sana karşı?
-*“ bana hissettirdiklerine isim koyamıyorum ve haklısın sanırım hiç bir yaşıtımla seninle konuştuğum gibi konuşamazdım.
sen belli bir yaşanmışlık geçirmişsin belki de bu yüzden senin fikirlerini çok önemsiyorum.
ve seninle konuşmak isterim her zaman, bırakma beni küçüğüm diye, seni seviyorum sana gereksinimim var. .”
bu mesajı yolladıktan sonra aramızda ki yarıya gelen yaş farkı benim için de greenwich noktasına varılmış gibi oldu duygusal anlamda.
beyni güzel, duygusal, mantıklı, fantastik ve tüm hayat karmaşasında güzel cümleler kullanarak
ve insani duyguların yanında teenage olmanın verdiği saf güzelliği aktarmasıyla ve güzel diksiyonu ve ses tonundaki henüz çözemediğim seksapelliği hep aklımda.

sorumluluğun farkında olarak sevişeceksin senden küçük ve bakir olan kızla.
anlattığım edepsiz gibi gelebilir ancak bazen kendini tutmayı, dur demeyi öğreteceksin kendine.

*-*
hiç bilinmedik bir yerde, hiç anlam veremeyeceğimiz bir yerde başladı ilişkimiz.
bazen bir soru, bazen aynı ilgi alanı bazen de yalnızca istemek onu.

bu durum büyük olanın ergen fantezi si kadar, küçük olanın da deneyim kazanma, değer kazanma ve cinselliğin bu boyutuna da varmak istemesi olayıdır.

duygular sapıklık değildir. o hazzı almak isteğin ile seni aranda olacaktır.

*-*
giriş konusu bende kalan bir yakınlaşma ile başladı ilişkimiz.

komşu kızıydı, önceleri hiç dikkatimi çekmemesini garipsedim.

beni onda hiçbir beklentim de yoktu, ancak ne oldu da o şu an benim altımda ve sırtına özel

yağlardan sürerek masaj yapıyorum?

o sürekli spor yapan, yan villa da oturan hoş mu hoş, güzel mi güzel, benim otuzlu yaşlarıma

inat enerjik, dolu dolu ve sevecen yarı yaşımda birisi olarak kıskanıyordum senin bu durumunu.

*-*
bir pazar günü bahçede oturuyordum, yorgundum.
bütün hafta stresli geçmiş ve zevksiz bir hafta geçmişti, maddi –manevi.

birden bir ses böyle bir ses, ağlamaklı, acı dolu hafiften. zevk alacağımı bilmezdim bu sesi

duyduğumda.

bir kız çocuğu mini şortlu, ortak bahçe alanımızda koşarken ayağı takılmış ve yere yuvarlanmıştı.

duyduğum o acı dolu ama zevk aldığım ses onun sesiydi.

uzun boylu ve bacakları sabah güneşiyle parlayan bu kız, sarıya çalan bir renkte saç rengi ve beyaz

teni ile tüm sıkıntımı, derdimi unutturan bir güzellik karşımda, pardon yerdeydi.

yerimden kalktım ve yardım etmek için elimi uzattım, o ne dik baş, o ne kendini beğenmiş bir 17 lik

kız öyle. küstah, ihtiyacı yokmuş gibi yardımımı da almadı, elimi de tutmadı. kendi başına kalktı.

yine sinirli bir hafta sonunu geçirmek üzere bahçeme geçtim.

o da koşmaya devam etti, biraz aksadıktan sonra hafif hafif koşmaya devam etti.

ben de o zamana kadar hayatımda yapmadığım bir şey yaptım, arkasından baktım, o daracık ve

minicik şortta harika bir görüntüden alamadım gözümü, arzuladığımı ve istedim ona dokunmak.

istemsiz bir erk arzulaması ile utandım kendimden, görecek diye önümde ki hareketlenmeyi.

2.hikaye..
hedonistlere için için kızardım eskiden.ne bu kardeşim tek parametreniz haz almak! hayatta başka şeylerde var diyerek serzenişte bulunurdum. fakat yukardaki hikayeyi aynıyla vaki bir benzerini bende yaşadım. 17 yaşında bir genç kız aklımı başımdan aldı ve benim asla tadmadığım ve hayatım boyunca tadamayacağım duygular yaşattıki,"haz almak" dediğimiz tüm tarifler bambaşka bir anlam kazandı. şimdi açıkça itiraf ediyorum: hedonistleri kıskanıyorum arkadaş...
2.hikaye..

Sakinleştirmek için kendimi duş almak üzere içeri geçiyordum ve o küstah kız seslendi arkamdan,

artık unutamazdım o sesi. Bende hali ile refleks, bir elimi cebimde durumu

kontrol ettim. Sakindi ortalık.

-affedersiniz!

-Efendim, buyurun küçük hanım.

-ne küçük hanımı, Lütfen doğru konuşun!

-ne dememi istersiniz?

-Önce sizli-bizli olayı kaldırıyoruz ve içeride bana limonata hazırlıyorsunuz!
-(küstah ben seni şimdi… Neyse) limonata yapmamı istiyorsun sanırım, hazırda yok çünkü.
-yaparsın artık, misafir olan benim.

içeri geçtik, bir heyecan var içimde olmaması gereken. Acaba dedim içimden ne olacak…

Ben içeride limonata hazırlarken, duştan ses geldiğini duydum ve daha önce böyle bir şey görmedim,

Her şeyi yaşadığını düşünen ben, şaştım kaldım. Bir yabancı bekar erkek evinde ne işi vardı hem de

Duşta yuh artık.

-bir ihtiyacın var mı duşta? ,kendi duşun gibi kullan !
-teşekkür ederim, sağ ol. Çıktıktan sonra ihtiyacım olacak sana.
-?!

Limonatayı hazırlamış ve onun duştan çıkmasını bekliyordum,

Karşımda benim bornozuma sarılmış, benim havlumu başına sarmış kız ve ne işi var evimde tanımam

Etmem.

Ancak tek mutlu olduğum, yalnız geçmeyecek bir Pazar günü olmasıydı.

-Sen kimsin, bu ne tehlikeli rahatlık?

-tehlike? Tecavüzcü müsün? Olmadığına göre… Biliyorsun, yan komşunum, az önce de düştüm,

evinde duş aldım, birazda tatmin ettim kendimi duşta. Memnun oldum.

Aslında çok iyi tanışıyoruz düşünsene!

-(?!)

-Bu yaşa gelene kadar kendine güvenen görmedim senin kadar. Fazla değil mi?

-neden olsun? 16 bitti 17 yaşındayım. Yeterince çok şey yaşadım. Anladığım kadarıyla sen acemisin

çapkınlıkta?

-ders mi vereceksin bana, 13 yıl deneyim farkına rağmen,?

-bak ben ilkim hayatında ama bu yaptığım ilk değil bir insana.
-!?
-14 yaşımda yan komşunun 20 lik çıtır oğlanıyla deneyimler yaşadık. Anlamadım bir şey.
Öpüşürken ağzımızda buz parçaları yada çikolata parçaları olurdu, ancak oğlan ıslatırdı bir dakika sonra önünü. Bir, iki ben anlamazdım hiçbir şey…

-sen bu yaşlarda okuman, gezmen, el ele tutuşman ve soft bir birliktelik, sevgi odaklı ilişki yaşaman gerek. Sen tensel duygulara inmişsin erkenden, anlamadım.

-amma geri görüşlüsün. Dar kafalı sanmıyordum seni.

-benim yanımda ne işin var?

-sen davet ettin.

-efendim, ben mi?

-evet, ayağımı incittiğim için bana yardım etin, evine aldın bileğime masaj yaptın, sonra sırtım ağrıdığı
için duş almamı önerdin, ve limonata yapacağını söyledin.

-peki, hoş geldin o zaman., afiyet olsun.( ne diyeceğim ki bir an önce gitsin evine, bela geldi başıma)

-merak etme başına bela olmak için gelmedim, çok dalgındın bahçede, beni de çok arzulaman hoşuma

Gitti, arkamdan bakışın ,beni arzulaman zevk verdi.

-doğru, o bir istekti. Bazen istekler öyle kalır .ilerlemesi gerekmez ki.
-kim demiş?
-olgunluk, yaşanmışlık.
Devam..

-peki, benim ateşli hazlarım, isteklerim ne olacak?
-banane ve spor yapıyorsun ya işte, bir de erkek arkadaş edin hazlarını paylaş işte.
-olgunluk böyle bir şey sanırım, zaten bildiğim ve yapmam gerekeni üst sesten söyledin bana ve haklısın.
-tamam, o zaman sana iyi günler, üstünü değiştir her zaman sohbete beklerim, tamam?
-tamam, da sırtım ağrıyor dedim, masaj dedim, lütfen dedim…
-(off off erkek adamım lan bende ve yalnızım, abazan değil, ruhumda, bedenimde yalnız, ne kadar tutabilirim kendimi bilmiyorum.) yatak odası bu tarafta, üstüne de bu çarşafla ört.
Şımarık bir mırıldanmayla kırıta kırıta geçti odaya.

Neredeyse 3 kişilik yatağı ve tavanda aynayı görünce “süper” diye bir çığlık geldi odadan, bütün kadınlar neden bayılır bu kendini seyretme olayına…

Odaya girdiğimde çarşaf olması gereken yerde değidi.yere atmış ve kendisini de yatağa atmış sere serpe.

Özel kremlerimi çıkardım ve çarşafı o görmek için arkasından baktığım şortlu halinin, şortsuz hali

Önümde dururken çarşaf örttüm üzerine ve masaj yapacağım tüm sırt ve kuyruk sokumun kadar kısmı

Çıplak bıraktım yalnızca.

Sevgililerime yaptığım özel masajdan farklı bir uygulama yapmadım, özel hissetmesini sağlayacak tek

kelime etmedim, bir şey hissetmemek için verdiğim savaşta yenik düşmüştüm.

O da bu durumun sertliğini hissederek mümkün olduğunca sürtmeye çalıştı, yardımcı mı olmak istedi,

daha çok zevk almak mı istedi üstünde ona masaj yaparken soramadım o an. Ancak benim ellerimin

sıcaklığından ve onun sırtından aldığım sıcaklık,

bunun anlamı o sırada bir boşluk olması ve bu kızın da bu boşluğa acil servis gibi yetişmesi olarak

yorumlayıp geçiştirmiştim kendimce. Böyle Olmadığını anlamam için sabah rüyamı hatırlamam

yetecekti. olmayacak, olmaması gereken bir aşkın oyunu gibi.

(bkz: sozluk yazarlarinin anlatilmayan ruyalari)

(bkz: bir aşk oyunudur bu)
sabah, on yıldır olmayan ,

daha doğrusu on yıldır boş olmayan bedenin, bir gün boş kaldığı bir günde,

bedenin gündüz yaşadıklarını rüyasında devam ettirmiş ve sonunu getirmek istemiş bilinç altı ve başarılı olmuş.

sabah, anladım ki ergenliğime gitmişim.o yaşlarda öyle rahatlardı beden ve yastığa sevgili gibi sarılmış uyanırdım.

yavaş yavaş gidiyorum banyoya, onun kokusu odada kalmış sa koklayayım diye.

ellerimdeydi onun teninin kokusu, yüzüm kızardı ve tekrar isteyen bedenim, bir vücut arıyordu sabahın köründe, nerede bulacaksa.

o an olsa "o kızın beklentisini karşılardım" dedim kendi kendime. kokusu bile erekte eden bir kız, şimdi yanımda olsa tutmazdım

kendimi.

öyle olur erkeklerin erlik durumu, sabaha karşı boşalmışsa, lavaboya giderken halen ve yine erekte olur.

bugün nasıl geçecek, hiç bir fikrim yokken;

kapıda bir karartı belirdi, üzerimde bir tek bokser var.

bir bayan tanımıyorum.
-merhaba

-merhaba, kusura bakmayın ben hemen...

-yok yok rahatsız olmayın, ben teşekkür etmek için gelmiştim, kızım ayağını burkmuş ve ilk müdahale yapmışsınız şimdi çok iyi ve

psikolojisi de çok iyi, her ne yaptıysanız çok teşekkür etmek istedim, babasının yaptığı tacizden beri hiç bir insan ile

konuşmuyordu. erkeklerden uzak duruyor ve bir erkeğin varlığına bile tahammül edemiyordu.

-ah inanın ben bu ayrıntıları bilmiyordum, bilseydim belki müdahale etmemem gerekirdi.

siz ablasıyım mı dediniz?

-(biraz aşırılı cilveli gülüş ile cevap vererek) öyle mi görünüyorum?

- öyle görünmüyorsunuz. öylesiniz. ellerinize bakayım ( emir vari, ok yaydan çıktı artık)

iki etmeden kadın ellerini uzattı, bana biraz daha yaklaştı sağ elini elimin içine aldım , sol elini çıplak üst bedenime

fütursuzca dokundurdu.

- bu eller 25 gösteriyor ancak yaşadığınız sıkıntıları bilemem tabi.

kadın bir den üst kısmını çıkartarak:

- bu kısmım kaç gösteriyor, demesiyle söz eylemini bitirmişti.kim kime teşekkür edecek belli değil.

biraz kulağım ısırılmıştı, sevgililer öperdi bu aç gelmişti sanırım yiyordu.

benim tepelerime doğru paralel bir iniş yaparak, küçük ısırıklar ile vadide gezinmeye başlamıştı.

sesimi çıkartacak halim yoktu. ne istiyorsa yapsın. benim zamanım geldiğinde tüm yönetim bende olacaktı.

vadiden sazlıklara, oradan ağzına alabilecek bir şeyler aradı ve buldu, dişlediğinde ise anladım ki bu sabah işe

gitmeyeceğim.
bu konuda 1. son müstehcen olan son için bakınız (#19272518)

müstehcen: bu geçekten +22 dir. konu bütünü en baştan okunduğunda anlam kazanır.

mümkün olduğunca normal erotik anlatımın dışına çıkılmadı.

alternatif 2 son daha yazılacaktır.
diğer 2 son çok rahat bildiğiz şeyler.

anneyi çıkartın hikayeden., kıza masaj kısmını çıkartın, eve sokmayın kızı...normal son.

müstehcen olan sonu anlatmıştık bakınız (#19272518)

birde kızın derdini paylaşacağı adamı baba yerine koyması ve adamın bundan faydalanmaması...

*son*
güncel Önemli Başlıklar