bugün

bahane olarakta tabela da "ilçe teşkilatı" yerine "hdp ilçe örgütü" yazılmasını göstermişler kıt herifler.

allah akıl fikir versin
işin temelinde bu vardır.
(bkz: serik olayları)
Bıhçili yiyısı bını diyırbıkırdı siylisin, kimıl yiyısı hıkkıriye gilsin diye atıp tutan halkların ortak çocuklarını endişeye sevk etmiş durum.

Yapanın, edenin eline sağlık.
Memlekette güzel olaylar da oluyor.
Kendi kendilerine saldırıp olay çıkarmak isteme ihtimalleri yüksek eylem.
adı lazım değil, doğuda bir ilçe belediyesi serikli olduğum için yapılacak bir işi teknolojim daha üstün ve daha ucuz olduğu halde bana vermedi, gitti üç kağıtçının birine daha pahalıya verdi. halbuki, serikli olmak ya da olmamak benim için çok da önemli değildir; işime bakarım, insan ayırmam. ancak günün sonunda o da ayrımcılık, bu da ayrımcılık oluyor. maalesef ülke böyle ucuz düşüncelerle yuvarlanıp gidiyor. artık nereye giderse...
hdp'nin cami duvarına işemesidir.

serikliler doğru olanı yapmış. onları bir kez daha burdan tebrik ediyorum. çünkü bu adamlar ele geçirdikleri her yeri kirletip mahvediyor. paylaşımcı ve iyi niyetli değiller. yaşadıkları her yeri kendi geldikleri yere benzetmeye çalışıyorlar. serikliler bugün o hareketi yapmasalar 5-6 seneye kalmaz, bunlar orda da palazlanır ve seriklilere rahat vermezdi.

umarım antalya; diğer ege ve akdeniz illerinin yaptığı gibi kürtçüleri yerleşim yerlerinde barındırmak gibi bir hata yapmaz. izmir'in başına gelenler malum. adamlar o kadar azıttı ki üniversitelerde paçavralarını dalgalandırıp propagandasını yapıyor artık. daha geçen ege üniversitesinde bir genci öldürdüler. geçen gün de sırf türk bayraklı kolye taşıyor diye bir gencin gözünü kör ettiler. kürtçüyü kendi şehrinde barındıran türkün aklına tüküreyim! bundan sonra kendi çöplükleri haricinde hiç bir yerde yaşamalarına müsaade edilmemeli. serikliler bugün o hareketi yapmasalar 5-6 seneye kalmaz, bunlar orda da palazlanır ve seriklilere rahat vermezdi. bu kadar da açık ve net konuşuyorum.

edit: kimse kusura bakmasın. görünen köy kılavuz istemez. kekeleri sevmiyor ve kendi şehirlerimizde görmek de istemiyoruz. bizim için kekeler pislik, mafya, terör ve huzursuzlukla eş anlamlılar. bu saatten sonra da kimse sevmeye zorlayamaz. zaten yukarıda gerekçelerini de sırasıyla yazdık. yaşam alanlarımızı bunların pisliklerinden temizleyene kadar da nefretimiz devam edecek.
vatan evlatları ülke müdafasına kuvayı milliye cephesinden başlamışlar.ne diyelim?helal olsun! vur bozkurtum tilkiye vur kurtulsun türkiye!
(bkz: Ülkü ocakları örgütü)

(bkz: Anne sütü önemli)
mağaradan menderes döneminde çıkan adamların antalya'da ne işi var diye sorgutlamıştır.
hdp'nin yaptığı provakasyonun layığını bulmasıdır.

lan bu kaçıncı amk.

insan istenmediği yerde durur mu? ne yüzsüz arsız şeylersiniz öyle.
Yörük diyarında bölücülük yapmaya çalışırsan sonu böyle olur.
Birinci agizdan olayi aktariyorum sabah kanal d de de cikmislar zaten:
"internetten toplanma saatini ayarladık gittik hdp binasının olduğu sokağı jandarma kapamış komutan kalabalığı yatıştırmaya çalıştı kalabalıktan slogan falan atılırken gidelim bayrak asalım dendi 10 15 jandarma bekliyordu 1000 kadar kişiydik. Jandarmayı aştık meğer asıl jandarma içerdeymiş. Cevik kuvvet ekibi vardi 300 kisi kadar. Köşe kapmaca oynadık derken bina kepenkliydi tekme yumruk girdik. Sonra jandarma binayı tamamen çevirdik yazı inecek bayrak asılacak dedik. Girdik hdp simgesini yazisini soktuk bayragimizi astik istiklal marsi okuduk ve olay bitti "
memleketinde hdp'li istemeyen seriklilerin eylemidir.
https://scontent-sea.xx.f....jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9.jpg
Siyasi bir partinin bürosuna yapilmiş alçakça saldiridir. Sizin tabelalariniza biz doğuda ellemiyoruz faşistler bunu bilin.
iki bina yakıp üç beş tanesini ipe dizmekle bitmez. Gidip AKP il binasını yakın, sonra HDP binası orada barınamaz zaten.