bugün

yok kanka #tamam. başka bir şey gelsin.
Çevremdeki ülkücülerin bir çoğu sırf AKP 70 milletvekili daha az çıkartsın diye hdp ye oy verecek.

Aralarında MHP eski il başkanı da var. Yani 2018 yılında insanlar artık partilere oy vermiyor, düşüncelere oy veriyor.
artık vatan millet sakarya! Devri bitti. Ona göre T A M A M!
son bir iki gündür kafamda bir şeyler şekillenmeye başladı. bu zamana kadar hep chp ye oy attım. ama akp den nefret ediyorum. nasıl bir darbe vurulabilir diye hesap ediyorum.akp nin meclise daha fazla vekil sokmasını engelleyebilirim diye hesap ediyorum. istemeye istemeye hdp ye oy vereceğim sanırım.

not: öz be öz türküm. bu vatan için 15 ay askerlik yaptım. ama akpden bu dikta rejiminden gına geldi. mahalle baskısı aşırı arttı. bu baskıyı sevmiyorum. özgürlük istiyorum.
Salaklıkları had safhaya ulaşmış ne gerizekalı tipler var yaaa. Neymiş akp gelmesin diye hdp’ye oy verecekmiş. Yani bir insan evladının erişebileceği en üst salaklık mertebesi ne ise bunlar erişmiş, daha ötesi yok. Sonra bunu yüzünüze söyleyince de oyun bozanlık yapıyorsunuz.

Özgürlük isteyenler acaba madde madde yazabilir mi daha önce yaptıkları ama şu an yapamadıklarını. Yazsınlarda bizde destek olalım. Öyle kuru kuru neye özgürlük istiyorsunuz anlaşılmıyor.