bugün

Evet diyen birisi ya cahildir anayasanın nasıl çiğnendiğini göremiyordur; ya da aptaldır önüne sunulan her saçmalığa inanıyordur. Aptalların ve cahillerin kendilerine ait fikirleri olmadığı için bir sonraki adımları kestirilemez. Evet bu yüzden evetçilerden korkarım.
#hayır
Bir provokatörün açtığı başlıktır. Bu gidip hayir oyu vermeyecekse ben de bir sey bilmiyorum.

zaten korkmuyorlar ve korkacak da bir sey yok. salak salak konuşmayın şuralarda.
15 temmuz da kaçacak delik arayan hayırcılar .

akın akın marketlere koşan hayırcılar . layığınıza kavuşuyorsunuz pazar günü gözümüz aydın .
ikimiz de gelsek kıldan köprüye
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
2 TL bir şey değil. bir tane al bence lazım olur.

görsel
ulan bu düzeni kuran liboşlar ve islamcılar, geriye kalan kesimlerin gerçekten bunlardan korktuğunu mu sanıyorsunuz? 2.gezi olursa bu sefer sivil darbe ile sonuçlanır. araya parazit yapan kürtçüler de sikilir. 15 temmuz'da asker bunlara teslim olunca iyice götleri kalktı. sanıyorlar ki karşıda gerçek bir düşman olunca öyle oluyor. ilk gezide polis elindeki tüm silahları kullanmasına rağmen polise yaralayıcı ya da öldürücü karşılıklar verilmedi.
18 ada ve 135 adacığı yunanlara teslim et, kuzey kıbrıs cumhuriyeti cumhurbaşkanı müzakerelerden kaçmasına rağmen rumlara teslim ol diye sürekli baskı uygula, hilafet gideceğine sevr gelseydi de, ondan sonra biz yunan deyince kızıyorsunuz.
gerçekten akıbetiniz chp milletvekilinin dediği gibi egeye dökülmek ile sonuçlanır. sizi hristiyan atalarınızın yanına yollarız.
cahil cesareti korkutur.
Haklı bir gerçektir..