bugün

kızların baş rüyası, erkeklerin ise en kötü kabusudur.arkadaş boy 1.80 yiyorum yiyorum hala 62 kiloda kaldım.yokmu bunun bir çözümü?
şuan çok pis sövmek istedim demek isterdim yüz yüze.
evlilik adama kilo aldırıyor diye cevaplanabilir. misal burada durum 1.84 boy - 72 kilo ki, ilgili kişi daha türk yemeklerini yapmayı doğru düzgün öğrenemedi. bundan sonra daha dikkatli olmakta fayda var.

--spoiler--
elveda börek,
elveda çitos,
elveda kola...
beyler :'(
--spoiler--
bunun ince bağırsaklar da işlerini layığı ile yapmayan yararlı parazitlerden tutun da
kişinin yaşam tarzı hareketliliği, sigara kullanım ile de alakası vardır.
yok kardeşim alınmayınca alınmıyor kilo.

kaşık kaşık bulk' ları süt' e katıp beslenirdi bu bünye ama hep fidan gibim.

(bkz: format tatlısı)
bazılarının olmak istediği bazılarının kurtulmak istediği fiziksel rahatsızlıktır.
eğer boy kilo orantılı değilse hiç hoş bir durum değildir.
Metabolizması hızlı çalışan insanlarda görülür. Yaratanın bu kullarına büyük kıyak geçtiğini bilmekteyiz.
cıncıfıt olduğum insan profilidir. içimden öyle bir söverim ki yediklerini dakikalar sonra halıya kusar. of sinirlendim ama ha.
bir zamanlar aynı söylemi ağzımdan düşürmezdim ama öyle olmuyormuş sözlük. ufaktan ufaktan yağ dolmaya başlıyor bele, göte. o kadar da rahat olmamak lazım.
metabolizbanın hızlı çalıştığının göstergesidir.

kimiside su içse yarar.
--spoiler--
çok hareketlisin
yediklerini eritiyorsun abii.
metabolizman hızlı
--spoiler--

vs. gibi cevaplarla karşılaşır.
(bkz: yiyip yiyip kilo almamak)
bahsi geçen hayvan karınca ise normal olandır.
sırf birkaç kilo alabileyim diye diyetçilerin yenmemesini söylediği ne kadar şey varsa bunlarla beslenen birisi olarak maalesef bu kategorideyimdir.

la bi insan bi ay boyunca ekmek arası patates kızartmasıyla kaymaklı ekmek diyeti yapar da bi kilo fark etmez mi.
doktora başvurulması yararlı olabilecek olan durum. tenyası var, solucanı var, kurtu var..
metabolizmanın hızlı çalışmasındandır. bununda sebebi sigara kullanımı olabilir. sigara içmiyorsanız allahın işi demekten başka lafım yok.
(bkz: hayvan gibi yiyip kilo alamamak)
kilo almak isteyenlerin kesinlikle diyetisyen eşliğinde alması gerekir. çünkü sağlıklı kilo almak kilo vermekten daha zordur.
(bkz: #12793006)
dışarıdan güzel görünen ama aslında güzel olmayan olaydır.
çünkü bu yapıdaki insanlara hep hastalıklı gözüyle bakar aile bireyleri ve çevredekiler.
yeme içmelerini biraz azaltsalar halsiz düşerler. hep yemeleri gerekir.
aile bireylerine; yemezlerse ölcek gibi gelir. hep acırlar onlara.
sofradan en son onlar kalkar, ama yine de yaramaz yedikleri.
yani sanıldığı kadar iyi değildir.
sonuçta zayıf hayvanlar da var. ceylan mesela zayıf. bukalemun da zayıf ve fit bir hayvan. hayvanlar gibin yiyip şişman oluncak diye bişey yok.
öldürmek istediğim insan tipidir.
bünyene tüküriym kıskaniyorum abi!
şahsımında içinde bulunduğu insan grubudur. iyi mi kötü mü halen çözemediğim bir haldir.
lambadan cin çıksa istenilecek şeylerden biridir.
bir zamanlar o hayvan bendim. megerse hersey insanin yasi ile alakaliymis , sukur henuz gobek salmadik ama artik lokamalari sayarak yiyiyorum.