bugün

basarili. gorselligi saglam. keyifli.
"paranoya daha başka nasıl anlatılabilinirdi ki?" denilmiş, hayko'nun oyunculuğu mu desek,
hareketleri mi desek işte onlara hayran kalınan kliptir.
günlerdir bıkmadan dinlediğim şarkıya gelince: şahane. o kadar diyorum ve susuyorum.
-e hadi 18632452.kez dinleyeyim o zaman!-

http://www.youtube.com/watch?v=4eiTXDxmroQ

-hayko'nun dış görünüşüyle dalga geçenlerde eksilesin!
herkes işinin başına geçsin değil mi!-
bir dönem yoklukta okan bayülgen' e tanrı diye tapacak bir kitle vardı. bu kitle hayatında doğru düzgün kitap okumadığından 3-5 cümle kurabilen muhalif kılıklı bir adam görünce heyecanlanmış ve onu kendine idol bellemişti. sözde kapitalist düzene karşı okan' ın tüketimi telkinleyen reklamlarda sık sık boy göstermesiyle ya da artık sosyal medya sayesinde konu olduğu olayların geniş kitlelere yayılmasıyla(sigara olayı gibi) eski süksesi kalmadı. insanlar okan bayülgen' in o kadar da özel biri olmadığını gördü.
yakında hayko' nun da özel biri olmadığını; yaptığı müziğin de, vokalliğinin de, çektiği klibinde sadece bu ülkede daha önce bu kadar popüler olmamasından dolayı önemli sayıldığı anlaşılacaktır diye umuyorum.
gerçi enavanasınıs tırsmıştı kendisinden doğru pardon ergenler unutmuşum.

tanım mı; klip işte.
sade ve başarılı. Daha net açıklanamaz.
paranoyanın tam tanımını yapmıştır.
lise yıllarımın bir kısmında iron maiden'a megadeth'e manowar'a falan geçmeden dinlemiştim bu adamı metal yollarından geçen her ergen gibi tabi bıraktık falan fakat bu şarkı ve klip ayrı bir güzel olmuş.
replay tuşuna basmaktan yorulduğumdan mütevellit ve bu muhteşem parçanın olağanüstü bir kliple pekiştirilmesinden kaynaklı hayko cepkin hastalığımda artma meydana gelince erkek arkadaşım dayanamayıp albümü aldı bana. fakat dinlemenin yanında söz konusu klibi izlemeden duramadığımı belirtmek istedim. her gün 3 5 10 kez izlemeden duramıyorum. geçerli, çok başarılı.
hayko nun normal standartlara çıkan bir diğer klibidir.