bugün

ilişki bittiği halde ona karşı olan ilginizden sebep size gitmesek de kalmasak da o köy bizim köyümüzdür muamelesi yapan insandır.
aradan haftalar aylar geçer birisi ile birşeyler yaşamaya başlarsınız ve bir ortamda bunu duyduğunu filan söyler size. siz de ona olan zaafınızdan ötürü yeni ilişkinize yol verirsiniz ama eski ilişkiniz size gene burun kıvırır.
bu hadise siz bıkana kadar sürekli tekrar eder.
tavsiye bitmiş ise bitmiştir ve çivi çiviyi söker.
yukarıda bahsi geçen durumu şu şekilde de özetleyebiliriz;

Baba kurt yavru kurt ile hayat dersine çıkar. Babası yavrusunu tepeye çıkartır ve anlatır

_Bak evladım, şurası tavşanların ve geyiklerin olduğu yerler, sürü halinde gider onları avlarız. Kış zamanı zor zamanlarda şu aşağıdaki köy denen yere iner bir kaç tavuk çalarız. Bir de şurada aşağıda gördüğün kalabalık koyun sürüsüdür. Ara sıra onlardan birisini kaptın mı tadından yenmez.

+Peki baba şu koyunların arasında bize benzeyen ama koyun olmayan şey nedir?

_O çoban köpeğidir yavrucum.

_Peki o koyunları yemez mi?

+ O ne köpektir ooooo.. sen bilmezsin evladım, ne kendi yer ne de bize yedirir.
(bkz: kimi sevsem sensin) *
kendinizi yıpratmaktan başka bir şey değildir. zira ne kadar eskilerde yaşanırsa, hayat o kadar, işin içinden çıkması zor bir hal alır.
hayatınızdan bir türlü çıkaramadığınız eski ilişkilerdir.
hayatı pembe dizi kıvamında yaşamanızı sağlar.
Benim buse adında bir kız arkadaşım var. ilk ve orta okulda aynı sınıftaydık. Lisede de aynı sınıftaydık. Bir ara 6 ay kadar takıldık sonra ayrıldık. Üniversitedeyiz, aynı bölüm, aynı kampüs. Bilmem anlatabildim mi.
daha geçen hafta erkek sinekten bile kıskandığınız sevdiceğinizin bu hafta erkek muhabbeti yapmasını izlemek ama hiçbir şey yapamamaktır mesela. hala kıskanırsın onu ama neden kıskanırsın sevdiğinden mi yoksa senin olan şeyin ellerinden kaçıp gitmesinden mi yoksa hayal kırıklığından mı? işte bu ilişki adama böyle koyar. açlıktan midesi yapışmış kedinin kasap vitrinine baktığı gibi kalırsın ortada.
--spoiler--
senden sonra kimi öptüysem, senin yüzünden
--spoiler--

(bkz: senin yüzünden)
Sümüklü böcek gibi olan eski iliskilerdir.
zaman zaman adrenalin ve ego tatmini için başvurulan ilişkiler olması nedeniyle eski ilişkiler her zaman yedek adrenalin ve ego deposu olarak görev yapar.

genelde gece atılan mesajla kısa süreli sohbetler başlar.

hormonlar? yo yoo ben buna adrenalin ve ego demek istiyorum. hormonlarımız her zaman sağlam allaha şükür.