bugün

hayatında bir eksiklik vardır, üzücüdür, alkol sonrası dener insan en azından.
başlığı açıp sikindirik sikindirik konuşan şahsiyetin kara cahilliğini görünüz. kele paçanın ne olduğundan habersiz hayatında içmemiş belli ki, içmiş gibi olumsuz yorum yapıyor bu şahıs. hayvan kafası yenir miymiş. zannediyor ki kelle paçanın kafadan ibaretmiş. hey gerizekalı sen evet üstüne alındın şu an, bilmediğin şeyler hakkında yorum yapıp cahilliğini ifşa etme. anlamıyosun belli. bari biliyor gibi konuşup da rüsva etme kendini.
kadın değilse toptur, kadınsa bişey diyemem.
Beraber kelle paça işkembe içmeye gidilecek insandır.
Benim nazarımda temiz ve kaliteli insandır.
insan değildir.
Gerçekleri böyle suratlarına çarparım.
işkembeyi bilmem de kella paça içilmez mi aq ?

Sarıhana gidip biran önce içmesi gerekir...
Erkekse Vurduruyordur.net
Haydi kelle paça, tuzlama, damar'ı geçtim en soft olan işkembeyi de mi içmedin bre namıssız.
neler kacirdigini bilmeyen insandir. yenme mi la. en sevdigim de izmirde kelle söğûş. ruyalarima girer serefsiz. *
konserverenbezelye'dir. içmeyi de düşünmüyordur. normal et yemeklerini bile zar zor, "bunlar hep protein" diye kendini motive ederek yemeye çalışan biri için bu bahsedilen yemekler çok üst seviye kalıyordur belki de. kim bilir.
allah nasip eder de hayatindaki o eksikligi giderir insaallah! yoksa yemek zevki anlaminda boş yaşamış insandır!
Ben açıkçası kokusundan israf ediyorum yemesini bırak yani.
Muhtemelen sigarada içmeyen rafine insan.
Kelle paça değilde işkembe sarımsaklı yapılırsa uf uff diyorum. Böyle bol ekşili olacak limonda sıkacaksın ben ben değilim.