bugün

Hiçbir şeyi.
Başarılı olmayı başaramadım.
her şeyi başarabileceğimi bilmeyi başaramadım.
kendi menfaatlerimi düşünmeyi başaramadım.
adam olmayı başaramadım. iyi ve kaliteli bir insan olmayı da başaramadım. umudumu yitirmiş değilim ama. topluma yararlı bir birey olacağım günlerin geleceğini ümit ediyorum.
Kendimi doğru düzgün anlatamadım hiç, hep esik kaldı söylediklerim veya haddimi aştım konuştuklarımda.. Pişmanlığı yaşadım genel olarak..

Sor bana pişman mıyım?
-pişmanım..
size sorulmadan sizden izin almadan bahşedilen hayatta verilen rollerinizde doğaçlama oynarken ne başarılarınız gerçek başarı ne başarısızlıklarını gerçek başarısızlık....
Manuel vites kullanamıyorum.
Akıcı ingilizcem hala yok.
Ve hayatta basarisizmisim öyle diyolar.
lisenin ilk senesinde okula beşinci girip sınıfta kalmıştım...
affetmeyi.
sevmeyi.
sorun herhalde bendeydi ben doğru düzgün sevememişimdir kesin!
başlık açmayı. şaka lan.
onunla cidden mutlu olabilirdik lakin başaramadık. mutlu olamadık üstüne üstlük adam gibi unutamadık bile. hala gelir hatırımıza suskunluğa iter insanı.
Çok severken sevilmeyi.
başarmayı başaramadım. Eğer başarmayı başarabilirsek başaramama durumu olmaz.
sevilmeyi.

insanların tanıdıkça sevemediği, sevmediği biriyim lan.
insanlara yaranmayı.
başkalarına doğru hissettiklerimi ve düşüncelerimi söylemeyi becerirken, kendime dürüst olmayı başaramadım. kendimi kandırmakla geçti ömrüm.
Sevdiğine kavuşmayı, hayatlarımızı kendi ellerimizle silkip bırakıyoruz.
hayır demeyi.
Dengeli olmayi ve normal olmayi. Herkesi bir ozelligi on plana cikarda o ozelligiyle tanimlarsiniz ya, hih iste beni tanimlayamiyorlar mk. Hicbir ozelligim one cikamiyor ama bisuru var. Bu yuzden hepsini birden one cikarinca dengesiz deniliyor. Bi dengeli normal olamadim.
Kendim için yaşayabilmeyi.
Kin tutmamayı
Geçmişe takıntılı kalmamayı
Gurursuz olmayı
Pişman olmamayı
Başaramadım.
acımasız olmayı asla beceremedim başkalarını kırmamak için kendimi kırdım sürekli..
inanmadığım herşeyi.
içimde kini atmayı .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar