bugün

(bkz: gheorghe popescu)
hayata gelmemize sebep vermeleri nedeniyle, babalarımız...
hayata gelmemize sebep vermeleri nedeniyle, dedelerimiz...
(bkz: sinan cemgil)
daha doğrusu 68 ku$ağının değerli ve katledilmiş insanları.
nikah memurlarıdır. şıpın işi, başka bir hayatta bulursun kendini. "dün ne idim, bugün ne oldum" dersin.
öğretmenler. evet ta kendileri. öğrenciyi cıvıkken alıp şekillendirerek topluma kazandırdıkları içindir... ama gelin görün ki toplumumuzda kendileri şekillenememiş öğretmenlerde var. ve bunların şekillendirdiği daha doğrusu şekillendiremediği, veyahut şekillendirmek için hiç uğraşmadığı insanlarda var. bunlar yüzünden hayatı değişen insanlar, bir ömür boyu bedbaht yaşayadabiliyorlar.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarıdır. iyi ki değiştirmişlerdir. laik ve layik olmak boynumuzun borcudur.
#3301572 baba.
(bkz: gheorghe hagi)
60 kuşağındaki boykotlarda hippi gençliğin başını çeken adam. (bkz: not war make love)
o zamanlar pek kaile alınmamış sadece çin dinlemiş bu adamı, malüm herşey gözler önünde şimdi. bizimkiler copy/paste yi bile karbon kağıdıyla klonlamaya çalıştığı için bu felsefeyi milenyumdan sonra uygulamaya başladı, ee bir nebzede olsun hayatımızdan belgeselleri alıp yerine bbg v.b programları sokarak değiştirmekle kalmayıp çürüttü. ama helal olsun adama radyasyon gibiymiş türkiyede etkilerini 45 yıl sonra bile gösteriyor.
hz.muhammed mustafa (s.a.v.).
nihat doğan'dır efendim. beraberinde çok hüzün getirmiştir bizlere.
şüphesiz mustafa kemal atatürktür o olmasaydı aynı hayatı farklı şekilde yaşıyor olurduk.