Hayal ederdim.
Öldürülecekler listesine göz atıp teker teker akıllarını kaçırıp intihar etmelerini sağlardım.
RTE'nin ayaklarına dolanırdım, önünden mikrofonunu, prompter'ını alırdım, duruma müdahale etmeye çalışan görevlilere çelme takardım. Sonra o gerginlik ve şaşkınlık dolu müthiş sessizlikte allah'ın gazabı geliyor diye bağırıp curcunayı seyrederdim.

Bakalım göt kılları peygamber gördükleri adamı mı kendi götlerini mi kurtarmaya çalışacak?
iki sıra sonra yanımda oturan bir kevaşe var. Onun cibilliyetini siker nitelikte davranışlar sergilerdim. Rezil olsun orospu.
(bkz: beyaz ışığa doğru gitmek)

yapacağım iş bu olurdu.
casper'a vurdururdum.
Evrenin derinliklerine doğru giderdim. Ya da başka evrenlere açılan bir geçit arardim.
Eski sevgililerimin götüne bacağımı sokardım ki beni terkettiklerine değsin.
Beyazları yıkatırdım.malum başka elbise yok.
YiNE SÖZLÜKTE YAZARDIM. EVET UFKUM PEK GENiŞ DEĞiL.
Kafama ne eserse onu.
bu başlığı açanın götünü bir güzel pandiklerdim.
Gidip herkesin sacını çekerdim, aniden gidip dürterdim, en olmadik zamanlarda acayip sesler çıkarıp milletin kalbine indirirdim, ışıkları yakıp yakıp söndürür korkudan öldürürdüm.
Hayalet olsaydım insanlar beni görmezdi bu yüzden ben de rahat rahat takılır çalar çırpar hayatımı yaşardım ayrıca hasta falan da olmazdım müthiş bence.
Hayalet oluyorum ben.
Herkesin hayatının amına koyarım bi onu biliyorum.
Hergün 1000 çinliyi korkutsan bütün çini korkutmak 5 seneyi alır diye hesap yapardım.
hayal ederdim. valla lan bu hastalık ne illetmiş arkadaş hayal bile kuramıyorum.
(bkz: hayalet olunca akp li çıkması) akp li olurdum sanırım.
Neler yapmazdım diye düşünürdüm.
gidip milletin evinde sikiş seyrederdim. karıları kızları yalar okşardım.
yeni yaşantıma adapte olmaya çalışırdım.
casper'ı örnek alıp bacaya sıkışırdım.
casper'ın kardeşlerini bulup silkerdim.
Yaşarken canımı sıkan kim varsa gıcıklık sırasına göre bi liste yapar, hepsine sırayla ugrardım.