bugün

"asıl olay havuza işedikten sonra başlar çünkü kişi yüzdüğü,suyunu yuttuğu denize işemiştir" dediğim,küçükken tuvalet eğitimi almadıklarını düşündüğüm ve kınım kınım kınadığım olaydır.
çişi gelen insanların havuzdan çıkıpta adam gibi tuvalete gitmek yerine bunu havuza salma işlemidir.yapanın allah belasını versin iki yakası bir araya gelmesin dediğim olaydır.
KÖYDEN KOVULMAK iSTENiYORDUR.
seri eksi oy veren ibne ile aynı kefeye konulacak mahlukattır.
bunların bi de denize sıçan modelleri vardır.
o ibnenin konulcak kefesi yoktur.
havuza ilaç attık, işeyince kırmızı renk alıyor, şap gibi ortaya çıkıyor işeyen denilerek önlenmeye çalışılan eylem.
bu güne kadar kimse yakalanmadıysa, ya hakkaten havuza işemiyor bu millet, ya da ilaçın tesiri geçmiş, renk vermiyor.

ama işeyip te çişi ortaya kıpkırmızı çıkanın da işi kolay değil, ağzını burnunu toplayamaz havuzdan çıkana kadar.
(bkz: havuza kusmak)
tespit edildiğinde bir havuz suyun boşaltma ve yeniden doldurma ücretini ödeyecek ayrıca rezil rüsva olarak afişe edilecek kişidir
ulan ben de diyorum niye havuza girdikten birkaç gün sonra hep hastalanıyorum.. sarılık, verem ve hatta aids bilem oldum bu yüzden, havuz yüzünden olmamış da olabilir bazısı, bilemiyorum, sağlıklı bir şekilde düşünemediğimi söylüyor doktorum.. doktorumla sevişiyoruz biz. ya ya. çatlayın.
kesınlikle tavsiye edılmemesi gerekir. sıkca rastlanan sorunlardan bıkan yoneticiler duruma el koymus ve artık bircok havuz girisinde de havuza isemenın tehlikeleri anlatılmaktadir. akılda kalan bir tanesini paylasayım ki en onemlisi:

eger havuza kisi idrarını yaparsa bulundugu bolgede mor renkte bir sıvı hızla kendını belli edecektir!
bir filmde kemal sunalın, şener şen havuzdayken yaptığı eylem.
zaten belli olmaz mantığıyla yapılan eylem. diğer şekli ise denize yapılanıdır. iğrençtir...
havuza işedikten sonra sidik olan her yeri kırmızı ya dönüştüğü ilaçlar var artık kesin çözüm.Kişiyi suçüstü yakalayıp ona gerektiği cezayı verme olanağı doğuruyor.
hayvanlıktır lan bu. hani bir hastalığın varsa girme havuza kardeşim. milleti düşün biraz da. kesinlikle yapmadığım eylem. havuzu bırak denize bile işemem. çıkar tuvalete yaparım ki üşengeç biri olduğum söylenir. sırf topluma saygıdan yapılmamması gerekir.
Bundan yakınan bir havuz görevlisinin yazdığı yazıdır.
Lütfen havuza işemeyin. Biz sizin tuvaletinizde yüzüyor muyuz? *