bugün

bilumum avrupalı turist hatunların bir tatil cenneti olan ülkemize, bilhassa ege ve akdeniz'deki tatil yörelerimize türk erkekleriyle seks yapmak için gelmeleridir. uzun yıllara dayanan tecrübelerime dayanarak, bu hatunlar için şu tespitleri sıralayabilirim:

1- avrupalı hatunlar, seks'i bir eğlence olarak görüyorlar, bizim "ar", "namus" dediğimiz kavramlar onların lugatinde yok, yani bunlarda "ar namus tertemiz"
2- gündüz başka erkekle, gece başka erkekle olabiliyorlar
3- kocası veya erkek arkadaş olan hatunlar için de bunlar geçerli, kocasını/erkek arkadaşını bi şekilde atlatıp bir türk erkeğinin kollarında sabahlayabiliyor
4- "antalya'da deli gibi sikiş var oğlum" lafı yalan veya efsane değil, bir realite
5- sadece "hello", "you beautiful", "come disco" gibi tarzancayla bile hatun kaldırmak mümkün
6- avrupalı hatunlar tam birer seks makinası
7- bunları iyi sikerseniz kendinize aşık edebilirsiniz, telefonunuzu emailinizi alır, sizi öbür yaz mutlaka tekrar görmek ister
8- "magandalar iş başında", "görmemiş yurdum kıroları turistlere ülkemizi yanlış tanıtıyor", "türk erkekleri turistlere asılıyor, plajda onları rahatsız ediyor" gibi basında çıkan haber ve yazılar tamamen saçmalık, esasında türk erkeğinin böyle davranması turist hatunların çok hoşuna gidiyor
9- bebek gibi kızlar maymun gibi oğlanlarla beraber olabiliyor
10- turist hatunların %99'u bir türk erkeğiyle yatmadan ülkemizi terk etmiyor...
11- en azgın hatunlar polonyalı ve norveçliler...
-la biz niye buraya geldik.
+bilmiyorum, çaktırma.
ulkemizde bayagi ve kolay kizlara halen daha talep olmasindan oturu gerceklesen olaydir.

ulkemiz erkekleri, kadinlari kadar bilincli olsa, bu kizlar arap ulkelerine veya afrika'ya giderlerdi.

tabii boyle olunca, ulkemizin turistlerden kazandigi gelirler oldukca duserdi ve turizm sektorunde calisan binlerce insanimiz ac kalirdi. bir turk buyugunun de dedigi gibi; su akar iz birakir, turist doviz birakir. evet.
(bkz: türk erkeklerinin kendisini saplama zannetmesi)
aç tavuğun, darı ambarı rüyası gibi, yurdum abazanlarının yegane emelleri ve hayalleridir.

cevap veriyorum:

( çaktırmadan bkz: bsg )
bilimsel kanıt var: (bkz: türk erkekleri rus erkeklerden daha iyi sevişiyor)
dünya üzerinde yaşayan tüm at sever hatunların, kendi ülkelerinde nalbant bulamamalarından ötürü, o çok sevdikleri atlarının nallarını çaktırmak için türkiye'ye gelmesi hadisesidir.

(bkz: nerede o eski nalbantlar)
(bkz: yersen)
(bkz: büyüyünce gazeteci olucam)
(bkz: asparagas günler)

back to the future edit: işbu başlık hatunların türkiye ye çaktırmaya gelmeleri idi. moderasyon'un sansüründen sonra bizim entry; at tarağında kelebek olmuş, olsun. başlık altı uludağ modern.
çaktırmadan gelmişse, türkiyede çakılması sonucunda evlendirme dairesinde bitebilecek durumdur.

(bkz: ya benimsin ya kara toprağın)
son 4 senedir avrupada yaşayan, farklı ülkelerden pek çok arkadaş ve dost edinmiş birisi olarak söyleyebilirim ki külliyen yalan bir ifadedir. yok ahlakları yokmuş, yok türklerin tacizinden hoşlanıyorlarmış... peh. lan azıcık gerçekçi olun, cinselliği bastırılmış, cinsel eğitim diye gece cimnastiği izlemiş, %90ı erken boşalan erkeklerin olduğu bir ülkeye seks yapmaya mı gelinir? böyle patavatsız genelleme mi olur? anca böyle kendinizi kandırın, arada da sözlüğe mesaj verin.
(bkz: sanal mastüsbasyon)
uydurmadır, hayaldir. yabancı - türk değil de bir bayan olarak kim "şu ülkeye gidiyim de bi s.ksinler beni" diyebilir ki...
bayanın kendine saygısıdır öncelikle bunu engelleyecek olay.
egolarını tatmin etmek için uydurdukları şeye kendileri de inanmıştır çoğu erkek. ****
hatunların türkiye ye sevişmek için gelmesi şeklinde kısmen de olsa sevimli görünebilecek başlık.
çaktırmak ne lan? hayır sonra da evrime inanırsınız. evrim mevrim yok, hayvan geldik hayvan gidiyoruz, neyin evrimi.
çaktırmak...
hayır o hatun senin tabirinle sana çaktırsa, sabaha kadar çılgınlar gibi sevişmiş olursunuz. yılların abazanlığı sonrası elin hatun eline değince birden kibarlaştın dostum?
çaktırmak...
çivi mi çaktırıyorsun?
lan sonra da medeni gibi görünüp, zarın önemsizliğinden falan bahsedersiniz ya, ne bileyim hani seks kadınlar için de normaldir diyorsunuz. yalanınıza s.çayım.
çaktırmak...

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: elinde cekic olan sadece civileri gorur)*
(bkz: türkiye ye hatuna çakmak için gelinmesi)
gün yüzü görmemiş, kabında saklı duran abazan bir türk erkeğinin beklentisi.
seks turizmi denilen olgudan bihaber olan bünyelerin nah dedikleri , bsg dedikleri, akıllarınca ayar vermeye çalıştıkları olaydır.

ayrıca ingiliz tv kanalı channel 4'da yayınlanan our turkish toyboys belgeseli ile ispatlanmış önermedir.

öyle nah demekle, bsg demekle, inkar etmekle olmuyor efendiler. türkiye, avrupa'daki belli yaşın üstündeki kadınların gözdesi bir seks turizmi cenneti olarak görülmekte. avrupalı erkekler nasıl tayland'a seks seyahatleri yapıyorsa, kadınlar da türkiye'ye geliyor işte.

vel hasılı kelam, türkiye'nin kabul edilmek istenmeyen gerçeklerinden biridir.
yer: antalya/kemer
tarih: 20.05.09
mekan: 5 yıldızlı bir tatil köyünün diskosu

mekanda kız ve erkek arkadaşı oturmuş birşeyler içmekteyken içeri 5 kadın bir erkek girer. erkek maganda formatında olmakla birlikte kadınların turist olduğu sonradan anlaşılmıştır. turist kızlarımızdan 2 adedi birlikte oturan kumru çiftlerin erkek olanına şiddetle bakmakta, gülmekte, kişnemekte hatta yetinmeyip dans etme bahanesi ile pistte değil de er kişinin tam önünde popo gerdan sallamaktadır.

türk dişisinin umrunda değildir zira kendine ve erkek arkadaşına güvenmektedir. o esnalarda 5 turist kadına eşlik eden maganda kişiden şu sözler dökülür türk er kişiye;

"abi ben bu turistleri otel otel gezdiriyorum "turcuyum". hangi oteli beğenirlerse orada kalıyorlar. yalnız bizim türk erkekleri işi bilmiyor gidip direk kadınla muhattap oluyorlar. abi insan önce bi bana gelir benle konuşur konuyu icabında biz ayarlarız."
meali;
"abi ben bu karıları otel otel gezdiriyorum pezevengim. hangi otelde erkek beğenirlerse onla kalıyorlar. ama bizim türkler kalas bunların zaten amacı belli de bizim de bir emeğimiz var bu işte kadın bedava ama insan bi beni görür dimi ya."

akabinde dil bilmeyen yurdum erkeklerinin kaş göz işaretleriyle gruptan 2 kişi odalara "yerleşti" diğerleri "eğlence" aramak için devam etti sanırım.

yorumsuz: "ucuz" tatil için geldikleri kesin ama bu deneyim şahsen beni düşündürdü...
ancak turistle bir şeyler yaşayabilecek abazan türk erkeğinin muhteşem sanrılarından birisidir.

ah ah, marmaris'e rusya'nın, almanya'nın fakirlerinin geldiğini, kendisine verenin de üzerinden 381851 kişi geçtiğini bilmez ki.
aslı "hatunların türkiye'ye çaktırmak için gelmesi" olan, bilumum avrupalı hatunun icra ettiği, yaz aylarında yurdumuzun turistik bölgelerini ilgilendiren eylem, olgu, fenomen.

"avrupalılar medeni", "biz türkler abaza, görmemiş ayılarız", "turistler bıktı bizden" diye kafasını kuma gömmüş deve kuşu misali bık bık konuşan arkadaşlara yaz aylarında antalya, muğla taraflarına gitmelerini öneririm.

hemi de bahsi geçen hatunlar 50'sine merdiven dayamış yaşı geçmiş hatunlar değil, genç, taş, ilik gibi hatunlardır.

sen nasıl "abi, geçen gün bi rus kız düşürdüm", veya "abicim, öğrenci değişimiyle gittiğim fransa'da fransız kıza şöyle çaktım" veya "alamanya'daki amcamı ziyaret ettiğimde bi alman bombasına vurdum" diye burada fellik fellik arkadaşlarına maceralarını anlatıyorsan, bu hatunlar da aynı senin gibi "geçen yaz bi türk erkeğine çaktırttım, kara gözlü kara kaşlı" gibisinden maceralarını kendi arkadaşlarına anlatıyor.

neyse siz huzur içinde uyumaya devam edin, işini bilenler yazın malı götürüyor...
(bkz: önüne gelenle sevişen orospu erkek)
(bkz: if you could you would)
ateist düşmanı, sözde müslümanların (en azından bir kısmı, yukarıya baktığımızda gayet net görebiliriz kim olduklarını) çok iyi bildikleri bir hadise...

(bkz: müslümanlığını sadece sözlükte icraat eden tip)
(bkz: cinsel amaç)

not:heceleyerek okuyun şifre var.*
ülkemizde ki beylerin de açlıkla beklemesindendir olay. bizi yönetenlerin "yabancı sermaye ülkemizi tercih ediyor" dedikleri hikaye bu olsa gerek.
yıllardır birbirinden güzel yabancı kızların seksi resimlerini basıp, altına "türk erkeklerini tanımaya geldi" diye yazan basına inandık da buna mı inanmıyacağız.
altıncı nesil yazarların inanabileceği bir durumdur.Bu hatunlar kendi memleketlerinde erkek nesli tükenmiş olduğu için değil türkiye tatil için en ucuz yerlerden biri olduğu için gelmektedir.Uyanın artık eyyy altıncı nesil.Muhtaç olduğun kudret başka yazarlarda var ödünç alıver.işine gelirse...