bugün

en acı ilişki türüdür. En kötüsü yalnız olmak yalnız kalmaktır diyerek çaresizce devam edilen ilişkidir. iki ekipte el altından başka kişiler ararlar.
çözümsüz sorunlara rağmen, huzursuzluk yaratan durumlara rağmen birlikte olma, kurtulamama durumu.
dişi kişisi tarafından bir şekilde devam ettirilmeye veyahutta küllerinden tekrar canlandırılmaya çalışan ilişkidir, erkek için korkutucudur. partnerlerin birbirine verdiği mutluluk üzüntülerin yanında devede kulak kalır fakat gene de vazgeçilmez.

istemiyorum artık seni. çek git hayatımdan. aylarca utangaçlıktan telepati ile birbirimizi kıskandık, sevdiğimizi belli ettik hatta kendi ağzımızla birbirimizi sevdiğimizi söyledik. en sonunda sebepsizce* beni hiç sevmediğini söyleyip çekip gitmedin mi? şimdi niye aynı şeyleri yaşatmaya çalışıyosun. hata yapmış olabilirim. sonuç olarak da her şeyi bitirdin zaten. ama yalvarırım o biten her şeyi tekrardan yeşertme.
devam edilmemesi tavsiye olunan ilişki türüdür. ısrara mahal gerektirmez. karşılıklı saygı ve sevgi içinde yürümeyen hiç bir ilişkinin kötü sonla bitmediğini görmedim ömrü hayatımda. bitirin dostlar. hayat, yaşamaya değer elbet. ama güzel yaşamaya değer.
Günün birinde biter.
Paranoyakliklar insanı sıkmalar kudurtmalar çıldırtmalar. insanı delirttir. ben kurtuldum darısı kurtulmak isteyenlerin başına.
dokusu -kimyası uyuşanların yaşadığı, kendilerince anlamlandırdığı, bağımlılık üzerine kurulu, kendileri dışında herkesi yoran, gel-giti bol, içe dönük, dışa kapalı, kendini tekrarlarken tüketen kurgu.
Ayrılma olayı da problemli olur genelde.
Sorunlu kişinin intiharla tehdit etmesi kaçınılmazdır.
kimin feryatları yaşıyorsa yazık lan.*