bugün

foks teve de çıkan 100 koca adayını reddetmiş azgın hanife için ideal koca bulunması çabasıdır.

karıya bence zenci lazım. türbanlı mürbanlı ama belliki yatakta ful orgazm için balta saplı arıyor kendine . olmadı at.

at ama afrika atı. zenci at. malı garantiye aldıktan sonra üstünü yapalım. eski yunan mitolojisnde oldugu gibi at insan.

gövde at kalanı insan.

acık zengin bir koca. mesela ömer koç olsun.

ama onun yakışıklılıkta kesmez bu karıyı. kelleyide jude law dan alalım. kollarıda kaslı olsun. kollarıda armıld

şıvazrzenegger den olsun. arada bir bunu tartaklasın dövsün. karıda bayağı kırolukta var. şiddeti sever bu tipler.

ruhuda ibodan alsın. arada bir dövüp üzerine sigara bassın.

şimdi bu kızımıza kum piste 1600 metre kayacak pardon koşacak koca dayını bulmuş olduk. hadi bunuda reddetsin
(bkz: Johnny sins)
görsel
Serkan değil onu biliyorum. Zorla güzellik olmaz be güzelim. Gururuna yazık, çabalarına yazık. Bakın ben bu kıza başlarda çok ayar oluyordum ama serkan dallamasının hareketlerini gördükçe şu ayar olduğum kıza bile hak vermeye başladım.

Kimse bu kadın gibi çabalamasın ne kadar sevse bile. Zorlamanın alemi yok, olmuyorsa olmuyordur. Çaba gösterip de egolarını arşa çıkarmayın. Çünkü erkeklerin kaba eti kadınlarınkinden daha çok havalanıyor. Kadın kendisine duyulan sevgiden "o bana aşık ya da o benden hoşlanıyor" diye şımarmayabiliyor ama erkekler bu çabayı görünce şu serkan dallaması gibi anında arazi olacak kıvama geliyor. Benim eyyorlamam bu kadar.
hanife kim amk.
hanife'nin evlenmek icin geldigine inananlar da var demek.