bugün

Çoğunluğun 6 herhalde. Cümle alem seks yaptığını duysun diye megafonla anons yaparlar.
e şıkkı, hiçbiri.
seks ney lan öyle iğrenc iğrenç.
19'uncu hareketi uygulamaya çalışırken kadının belini kıran çok olur bu ülkede.
19.'da, arka fonda i believe i can fly çalmıyorsa ne olayım.
Seks pozisyonu değil yetenek sizsiniz yarışmasına katılmalık akrobasi gösterisi aq.

Başlık rusça mı? Rusçaysa her şeyi beklerim çünkü.
5 ile 10 neden aynı, düşündüren anket.
11-14-19-26...

Şüphesiz.
ne kadar sapıkça şeyler.
hepsine kafa yordum ama 26'dan hiç bir şey anlamadım.
13 abi. Çok net.
31 numara yok. ironik.
bu kadar esnek biri varsa, odulu hak etmistir.

gelsin anlindan opelim.
bir anket.

hayaller..hayatlar..

nasıl da sıralamışlar 13 4 26 23 31 19 diye, sanırsın hepsi birer seks makinesi, sanırsın elini siken benim, sanırsın götü göbeği yağ bağlamış olan benim, iki adım yürüse nefesi kesilen benim.bunları yapıyorlar bir de.

en çok da şurada pozisyon belirten kadınlara güldüm.adam size domal arkandan sikicem dese ağlarsınız, gelmiş burada ay ben bu pozisyonu çok severim havalarındasınız.bir de tavsiyem olsun sevişen kadın imajı çizmek sizi özgür yapmaz, obje yapar.sikilip atılacak varlıklar yapar.biraz özeliniz olsun, kendinizi böyle ucuzca pazarlamayın.

eyyorlamam bu kadar.çok komiksiniz bamyalar, çok zavallısınız feministlik oynayan orospular.

puhahaha.
1 numara

tabi arada empati de yapmak lazım.

ulan ya asdasdasd
hepsi tamam da, 2, 8, 14, 19 ve 26'yı yapabilen direk gitsin milli olimpiyat komitesine başvursun ve gelsin bir de bana atlasın 2 posta.
Şüphesiz.
görsel
Grup seks pozisyonu. Uu beybi!!
en iyisi dedelerden kalan pozisyon. adam bunları yapacağım derken ne yapacağını unutur. milletin neden çocuk yapamadığı belli.