bugün

Yapmayın şöyle şeyler her hamile kadın gördüğümde bu gelecek aklıma. Saçma saçma gülüp duracağım. insanlar beni deli sanacak.

Edit: başlık bana kalmış. (bkz: başa gelen çekilir)
büyük bir ihtimalle doğmadan az önce duyduğu cümleyi hatırlayıp, paylaşan uuser.
çok edepsiz, rahatsız edici ve hadsiz bir girişim olsa da hayal edince güldüren durum.
(bkz: niye öyle dedin ki şimdi)
Ya hahahah bana biri böyle bi şey dese yaratıcılığından dolayı ilk önce tebrik eder sonra adam tutar dövdürtürdüm.
(bkz: şuan kafası güzel olan yazarlar)
yanlış değildir.
kahkaha attıran cümledir. biri bana böyle bir şey dese elimdekini kafasına geçirir sonra kahkaha atmaya başlardım. (hamilelik hormonları karışık malum)
komiktir.
Psikolojik tedavi görmesi gereken birinin açtığı başlık. Doğar doğmaz tek ayrıcalığı erkek olmak olmuş. Mahalle arasındaki küfürler bile bel altı olan, akabinde kızların sadece cinsel amaçlı olarak kullanma aracı olduğunu zanneden beyin özürlü insanların ruh halidir bu. Evlenince mutlu bir evlilik hayatı olmaz bu tür insanların. Lakin tavsiyem bu soruyu annelerine, evlendikten sonra kız kardeşlerine sormaları.
Usulcayı çıkarırsan komik olmayan başlık..
Anandır dese valla çok haklı.
hormonal dengesizlik sebebiyle işlediği suçlardan muaf sayılma ihtimali olan bir kadına bunu yapmanızı önermem...
Kocası duyarsa bu dediğini. Sen arkadaşlarının yanına paytak paytak yürüyerek döndüğünde arkadaşlarının sana diyeceği cümledir.
"Naber lan sikik"
Ya 2 kadına demiş olsaydı.iyiki 1 tanesine diyor.
Güldüren bi söz öbeğidir. Hamile ağlayabilir aman dikkat.
gülünçtür.
kocasının ağzınızı burnunuzu dağıtması akabinde 3. sayfaya haber olmak.

bakmayın bu çirkeflerin özgüvenine bunlar bırakın küfrü, bir kadına merhaba diyemezler.
iyilik anası sikilmiş...
der.
büyük terbiyesizliktir.

yapmayın öyle bi şey.
her seferinde güldüren olay.
kabul edelim iğrenç de olsa tebessüm ettirdi.
akıldan bir türlü gitmeyen komik ama yanlış eylem.
insan biraz kibar olur

hayırlı cimalar falan der.

ayıp.
Valla benim aklıma da demek şu kadar ay önce sikişmişler ki olmuş düşüncesi geliyo.
Artık bunu da çıkaramıcam aklımdan.