bugün

Oldukça normal bir durumdur.
Yıl oldu 2017 hamallık mı kaldı bre amına koduğum? Neymiş efendim okul masraflarım için çalışıyormuş da bugün o bana bakıyormuş yarın ben ona bakacakmışım. Yarramı yersin sen benim. Fazla değil 11 sene sonra okul bitiyor. Gör bak ne yapacağım ben sana. Arkiler "baban ne iş yapıyor zamki" diye sorduklarında ulaştırma şirketi var diyorum. Ulan it seni görseler nasıl cevap veririm ben qamqalarıma? Git öl artık ya. Yeter be. Valla bıktım. Bir de kansermiş. Daha 2 hafta oldu öğreneli. Diyor ki ben tedavi olmam, sıkarım dişimi sen okuluna devam et yeter ki. Benden medet umuyor şerefsiz. Ama ben biliyorum ona yapacağımı...
Orospu çocukluğunun alemi yok. Biz de trollümsü şeyler yazıyoruz arada ama o, bu değil.
Sözlükler karışmış bence.

(bkz: inci sözlük)
trollugunde bir şerefi var be kardeşim. bu kafayı yaşayıp, bunlara yazıcak duruma nasıl geldin anlam veremedim. uyduruyorsun tmda bokunu çıkarmışsın.
saçmadır.

hem yatalak hem hamal nasıl oluyor lan?
ne eksileyin ne de artılayın. yazıp sövmeyin de hiç. umursamayın ki nimetten saymasın kendini.
troll olduğunu bile bile buraya sayfalarca yazı dökecek kadar utandığım başlıktır, ancak şu var ki, babasına karşı değil sevgi; içgüdüsü bile olmayan adama kitap yazsan fayda etmeyecektir.
Adam gibi adam
Eli öpülesi Adamdır.

Sözlükteki Cihangirli piclerede
Dert olmuştur.
Lan siz ne anlarsınız
Şereften alınterinden
Anca baba parası yiyin
itogluitler sizi