bugün

Bizim ülkemizde gerçek sanatçılar değil de "vur banağğ" diyen cinsiyetsizler göklere çıkartılır çünkü.
çok önemli bir noktaya temas eden başlık efendim.

millet şimdilerde sağda solda saçma sapan sözlere aldanıp şarkı yaptığını zanneden tipleri dinliyor.

devam edin siz böyle biz efsaneleri dinlemeye devam edeceğiz.

saygılar sunuyorum azizim...
Bir ara icra daireleri iyi kıymetini biliyordu bu elemanın.
bilinse o değere de icra gelir amk.
9 yaşlarımdayken iskenderunda yaşıyordum. Ameliyatlıydım uzun dönem yattım bi çocuk için zordur bilirsiniz. O zamanlar tabi öyle telefonlar tabletler yok. 3310'ların şu anın iphonu gibi olduğu zamanlar. Bizim evin kocaman bi' terası vardı. iskenderun sıcak yer. Yatağım terastaydı başka türlüsü çekilmiyordu çünkü. Neyse. Sanırım 3 sokak ileride 5. Katta bir ev vardı. Kimdir nedir tanımam. Ama benim yatağımdan görünürdü evin damıda balkonuda. Her gün akşamüstü haluk levent açarlardı. Geceye kadar son ses çalardı. O ses bana nasıl gelirdi, nasıl o eve kimse gidip bir şey demezdi de o müzik kapanmazdı inanın bilmiyorum. Ama ben haluk leventi öyle tanıdım. Yıllarca da dinlemişimdir. Bu ülkede maalesef hangi dalda olursa olsun tüm sanatçıların değeri ölünce biliniyor. O da yine yalandan bir değer. Şaşırmıyorum o yüzden. Ama hala seven ve dinleyen insanlar var. Ve sanırm önemli olanda bu.
Daha dun arkadaşlarımla bu konuyu konuşup, üç beş şarkısını açıp dinledik. Yine beni benden aldı. Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum çok güzel yazmış her şeyi, duygularıma tercüman olmuş adeta. Her bir şarkısı, her bir müziği ayrı efsane olan böyle bi adam. Karakteri, hayata bakışı da Harika olan bi insan. Ancak bizim ülkemizde bunlar prim yapmıyor gerçekten. Kendini müziğe adayanlar degil kendini şova, gösteriye, popüler olmaya adayanlar kazanıyor. Haluk abim icin üzülüyorum, pek sanmıyorum ama umut ediyorum ki bir gün değeri bilinir.