bugün

sözel bölüm mesleği olduğu için hiç şüphesiz düşük bir seviyedir. zaten bu kızlar halkla ilişkiyi zeka ile yapmıyor. ister kabul etsinler ister etmesinler ama zeki değiller. bütün işi kız oldukları için halkla ilişkiyi de fiziksel olarak kuruyorlar. benim milletim bunları iyi bilir.
0 ile 10 arasında -1.
0-6 yaş grubuna aittir.
direkt 0'dır.

dönemlik 3 ders alıp ikisinden yüksek not alınca fakültede derece yapar bu iq'suzlar bir de.

hayat çok adaletsiz.
Halkla ilişkiler okuyacak sınıf arkadaşlarım oldu hazırlıkta. bizzat gözleme imkanım olan zeka seviyesidir.
1.
halkla ilişkiler halkla olan ilişkiler değildir. evet yine yazarlarımız canavar hbb(her boku bilen) tipler olduğu için haddini bilenleri tenzih ederim, halkla ilişkiler ile ilgili başlıkların altına bokumduruk entrylerini eksik etmemişler. hele halkla ilişkiler okuyan kızların zeka seviyesi başlığı altındaki sikimsonik entryleriniz meslekle alakalı hiçbir olmayan sikim bilmediğinizi açıklar niteliktedir. bir halkla ilişkiler müdüresinin aldığı maaşı öğrenseniz kadının önüne domalırsınız çünkü sizin zekanız sikinizin boyu kadar.
eğve eğlve bu bölümü okuyan müdür şu kadar maaş alıyormuş diye yorum yapan embesil bir yazar var tam yukarda. evet gerçekten verimli bir bölüm ve o yüzden mezun olur olmaz burger king şapkası veriyorlar. bu ülkede mühendisler öğretmenler gibi geçerliliği olan meslek sahipleri bile işsiz kalıyorken bunu ütopik bi şekilde şu kadar maaş alıyorlar yauw diye anlatman senin de bu zeka seviyesinde olduğunun en açık örneğidir.
eminim çok alıyordur. zaten her yıl okuldan mezun olan binlerce halkla ilişkiler mezununu, mezun olur olmaz kolunda tutulup müdire yapılıyor. düşün erkekse bile müdire oluyor. o kadar önemli iş ki cinsiyet değiştiriyor. deniz atı gibi.

bu arada merak ettim ne kadar alıyor? yani senin seviyene göre çok para ne kadar onu merak ediyorum.
bayağı yüksektir. sen 10 tane adamla muhatap olamıyorsun bak o komple halkla ilişkiler kuracak. kolay iş mi bu.