bugün

canım ailem dizisinin bahtsız bedevisi halim adına, insanlık adına düzenlenmiş kampanyadır. sevgili sözlük insanları elinizi vicdanınıza koyun, bu halim'e yazık olmuyor mu? ona yapılan terbiyesizlik değil midir? adamcağız sevdiği kadın için maddi, manevi her şeyi yapıyor , resmen maymuna dönüyor yine kimseye yaranamıyor. ne nişanlısı ne ailesi. halim garibime karşı herkes sürekli bir çemkirme içinde.

zaten gidişattan da belli, yavuklu da gidecek elden. lütfen bu duruma sessiz kalmayalım halim'e sahip çıkalım.
halim benim sevgilim olsun. bana otel alsın, birer düzine trabzon burmasını kollarıma yığsın, o otelin müdürü ben olayım. sabah akşam kebap yedirsin. halim mutlu, ben mutlu.
(bkz: hepimiz halimiz)
4 s kuralının yine işleyeceği ve kampanyanın pek de bir sonuç vermeyeceğini düşünmeme rağmen, yine de desteklenmesi gereken oluşumdur.
(bkz: halimiz harap)
halım sen bızım her seyımızsın...

adam kotu gosterılıyor ancak hıc kotuluk yapmıyor... vaktı zamanında sozlenmıs kızla, kız da sevıyor gıbı baslarda, sonra alı gelıyor ve bu kız orospuluk edıyor... kım suclu? elbette halım suclu... anlıyor bızım halım durumu ancak bırakmıyor pesını... askı ıcın savasıyor... alı ıse hıcbır sey yapmıyor... kım suclu? yıne bızım halım... uzak tutmaya calısyor sevdıcegını alı den, paralar dokuyor, sevgısını tavan da tutyor, alı salak hayaller pesınde... kım suclu? yıne halım, hep halım...

halım, cıgerım, cancazım... sen bızım her seyımızsın... halım candır... ezılen herkes halımdır... halım efsanedır... halım e yazık olacak bellı ama bız yıne de arkasındayız...

yuru be kocum halım..
halim'e sahip çıkılacaksa, ki çıkılmalıdır, ona da ben sahip çıkarım. din de benim, devlet de benim, millet de benim. çekil aradan sözlük.

halim seni çok özledik. sepetini özledik. o cırtlak sesinnen bağırınmalarını özledik. duyduk ki boynun kırıhmış yine aynı yerinden, geçmiş olsun. lütfen dön artık. bize de iki bira çekersin artık insanlık ölmedi ya!
katılımın az olmasını beklediğim kampanyadır. halim kendini sevmektedir aslında yaptığı herşey karşıdaki kişi için değil bir nebze kendini mutlu kılmak içindir. işte bu nedenle korunması, kollanması gerken kişi ali'dir.
(bkz: kahrolsun halim ler yaşasın ali ler)
(bkz: işi gücü bırakıp dizi fanatiği olmak)
(bkz: bu böyle gitmez)
halimizin ve halimimizin malamat olmaması için tüm fasulyecilerin ve karşılıksız sevenlerin destek olması gereken kampanya.

(bkz: halimiz duman)
(bkz: canim ailem/#4721195)
seti basalım.
ve artık halım ıpın ucunu bıraktı... baktı kı tum sevgısıne ragmen sevılmıyor... her seferınde; "sen dunyanın en ıyı adamısın, senı uzmek ıstemem!" gıbı laflar eden kısılıksız seyhan... kendını yakısıklı sanan karaktersız alı kısısı ve onurunu ayaklar altına almasına ragmen arkasında olmayan bır suru sabalak...

aah halım aaah!!

(bkz: hepımız halımız)
kellemi koyarak destekleyeceğim kampanya. 10 numara delikanlı melek gibi adam halim'e karşı yapılanlar insanlığa sığmamaktadır. seyhan karakteri şimdi motor değil de nedir allah aşkına. çok sinirleniyorum sözlük ağız burun dalasım geliyor önce seyhan'a sonra o uzun saçlı dallamaya!

yeter lan halim'e uzanan eller kırılsın!
diziyi de protesto ediyorum artık!
halim bana kac kere sahip cikti, kimin ne derdine merhem oldu ki seklinde tepki verecegim kampanyadir. ya iyidir dayanismak da biraz da birey olmak lazimdir dunyada; mucadele, emek vermek anlamli kilar hayati biraz da .

(bkz: elleme sarhosa kendi yikilsin)
halime sahip çıkılmalıdır,birgün hepimiz halim olabiliriz.ancak alinin bu durumda zerre sucu yoktur.çünkü ali,seyhan a git dedi evlen dedi.seyhan ne yaptı?evlenmedi,halim i istemedi.e ali napsın boş mu dursun.bunu duyuncada geri gitti seyhan ı aldı halim de sap gibi ortada kaldı.ama herseye rağmen temiz kalpli bir insan ve ne olursa olsun ona desteklerimizi buradan bildirmeliyiz.

(bkz: hepimiz halimiz)
yürek sızlatan kampanyadır. şu an ağlıyorum lan sözlük.
inceden feridezaten halim'e yazarken neyine sahip çıkacam onun kampanyasıdır. ileriki bölümlerde feride bir güzel sahip çıkacak gibi ona. *
destekledigim kampanyadir, halim dizide ezik durumdadir, varini yogunu feda etmistir, elinde bir alyans kalmistir onu da denize atmistir.( bu yönetmen senaryoyu bastan almali.)
sözlük kızlarının desteği olması gereken kampanya. halim sözlüğe gelsin, sözlükten kız kaldırsın.
(bkz: halim sahipsiz değildir)
(bkz: Kavga mı var abi gelelim)