bugün

rahatsız kişiliklerin kendini bilmez davranışlarını barındıran eylem.

edit: hoşlanan da varmış...
yarın elemanlar halil söyletmez'i yakalayıp götünü siktiği zaman anlar durumun ciddiyetini.
şakası bir yana saati 200 tl gerçekten fazladır. piyasada ortalaması 100 tl dir. eskortlarda ise alt taban fiyatı 50 tl ile 200 tl dir. üst düzey fiyatlarında ise rakam sınırı yoktur.
not: bilgiler saat birim fiyatı baz alınarak verilmiştir. gecelikte fiyatlar değişmektedir.
not2: pezevenk değilim. mesajla kadın siparişi vermeyiniz.
''am mı sikiyoz lan 200 tl ne'' kısmı yadırganmıştır.
Sakanin saka olmamasini gectim o kadar kufur hakaret bir kadinin yaninda soyleniyor ve o kadin da utanmadan gulebiliyor bunlara.

Salak kari, yarin baban kahveye gidince insanlarin yuzune nasil bakicak acaba?
bunlar gibi orospuçocuklarını türkiye el üstünde tutuyor işte. hepsi birbirinden sevimsiz . ülkenin insanları bunları popüler yaptığı için bu ülkenin insanlarından nefret ediyorum. ülkenin her yerinden cehalet akıyor . millet böyle kişilik bozukluğu olan, insanlar ile dalga geçmeyi mizah sanan tipleri göklere çıkartıyor . ülke olarak çok cahiliz. yazıcak olduktan sonra bunlar hakkında sabaha kadar yazabilirim fakat tükenen kelimelere yazık . suç bunlarda değil bunların götünü kaldırıp takip edip şımartanlarda .
şahan gökbakar virali gibidir.
iğrenç bir eylemin şaka gibi deklare edilmesidir. ne pis insanlar var şu dünyada. o travesti en azından alayınızdan daha delikanlı ki numarası ortada yaptığı iş ortada. bir de sözde tv programında şaka yapıyoruz ayağına edilen küfürlere bakın.
şöhret olmak için her yolu denemiş ama bir bok olamamış bu bir avuç zavallının şimdi bir haltlarmış gibi götünü kaldıranlar düşünsün.
yanında kız var, o da gülüyor... düşülen seviyeye gel. buna gülenin aklını sikiyim.
karakteri olmayan insanları poh pohlarsanız sonuç bu olur.. eylül öztürk kim anıl ilter kim halil salağı kim hamına lafıyla ünlü oldu aptallar.
(#23953457)
ergenlerin fenomeninin telefon şakasıdır.
osurağa gülenin osuruk kadar aklı yoktur derler işte tam olarak bu durum.

dallama sen kendini ne sanıyorsun da bir insanla aklın sıra böyle dalga geçip küfür edebiliyorsun.

o travesti senden daha taşşaklı daha delikanlı.

yanındaki memeli orospusuna ise diyecek söz yok.

çok mu hoşuna gitti?

400 vereyim amını götünü bir edeyim bakalım böyle gülebilecek misin amk kevaşesi seni.
bakın gene boş beleş insanları hakkında konuşulur yapmışsınız, hafif hüzünlendim.
hığğğamına diye diye ünlenen bi kekodan beklenecek tipte bir mizah(!)tır.
kendini bir bok sanan ergenin son sıçmığıdır.
şaka falan değil bildiğin haysiyetsizliktir. bunun gibi espri yaptığını sanıp, insanları alay konusu hale getiren yerden bitme tipleri sosyal ağlarda komedyen yerine koyup fenomen yapan insanların oturup bir düşünmesi gerekir. lan ben osuruğa gülüyorum ama osuruk kadar aklım var mı diye.
O bir şakaydı ben homofobik değilim tarzı söylemlerle özür dilemiş. Ortada şaka falan yok bizzat hedeflediği şeyi yapmıştır. O an yanında bulunan diğer kişilerin biz yapmadık benim gay arkadaşlarım var transları seviyorum tarzı söylemleri de bu yüzden gerçekçi değildir. Bu şaka (!) Fikri ortaya atıldığında sonucun böyle olacağını anlamamak mümkün değil. Hepsi bu iğrenç şeyin bir parçasıdır. Kendisi zaten tüm ününü belirli kitlelere karşı yaptığı nefret dolu şeylerle sağlamıştır. insanların fiziksel veya ruhani durumlarıyla dalga geçmenin ötesinde bi durumdur lgbt bireyleriyle dalga geçmek. Toplumda kendine yer bulmakta oldukça zorlanan ve bunun için cemaatleşmek dışında alternatifleri olmayan bi kitle hedef gösterilmiştir. Suç sadece bu dört kişide değil onları bu kadar yücelten, ilim yuvası dediğimiz üniversitelere çağırıp salonları dolduranlardadır aynı zamanda.
ara ara görüştüğüm bi arkadaşım komik video maksadıyla bana bu şakayı gönderdi, linke tıkladım mobilden girdiğim için hemen açılmadı ve başlığı gördüm. ki zaten başlık bir yerme amaçlı değil kişileri eğlendirmeye dönük bi başlıkmış onu gördüm. ve bekledim. izlemedim çünkü altından nasıl bir pislik çıkacağını tahmin ettim. 5 dakka sonra arkadaşım videoyu nasıl bulduğuma dair mesaj attı ve benden kendisnie göre eğlence aracı olan bu videoya gülmüş olmamı bekledi. izlemedim aga dedim ve izlemeyeceğimi söyledim. bu video hiç komik değil, gülmemelisin, bunlara gülmemeliyiz dedim. biliyorum bu arkadaşım bir daha izleyip bir daha gülecekti. çünkü ona komik gelen şeyler stabildi. bize bunlara gülmemiz gerektiği öğretildi.içi boş şakalar, kazalar, recep ivedikle yetişmiş nesil.. nelere gülmemiz beklenirdi ki zaten..

bu konu buralara gelmeden de keşke tepkimizi koyabilseydik, en başından beri götümüzü yara yara güldüğümüz nerdeyse bütün videoları cinsiyetçi küfürler içermekteydi zaten. iş lgbt ye gelince vicdan yaptık, bi anlamda vicdan yapmamız iyi. en azından dışarda lgbt bireylerine kötümser bakıyorken içimizde aslında onları tamamen insani boyutta ele aldığımız ortaya çıktı. yani bazen insanlar toplumca acımasız olabiliyorlar, ama kenara çekildiklerinde esasen ne kadar vicdanlı olduklarını anlıyorlar.
kepazenin teki konuşmaya değmez. ünlü olmak ün ü taşımak her insanın harcı değil bu ülkede ün nice yeşilcam oyuncularına kalmadı bu kıçı kırıp vine çakmalarına mı kalacak.. adam değildir gözümde bu ve bu velet in vine arkadaşları.
öncelikle şakanın kendisi komik değil. yani komik değil arkadaş. şaka komik olsa gülerdim aslında fakat değil. sinirlendiğim şey bir travestiye yapılan aşağılama falan değil.

durum şu ki; vine fenomeni, twitter fenomeni v.s fenomeni şeklinde türemiş sıçmık insanlar var artık etrafta. vinelardan ya da tweetlerden güldüğüm şeyler yok mu ? var fakat yetişen gerizekalı ergen nesilin çoğu bunlara gülmekle kalmıyor her biri bunlardan bir tanesinin fanı oluyor. hem de ateşli fanlardan. bunun sonucunda da bu sözde fenomen arkadaşların götü kalkıyor, böyle kendi çaplarında bir cem yılmaz havasına giriyorlar, topluma mal olmuş biri gibi hissetmeye başlıyorlar kendilerini. şuna bak amına koyayım özür açıklaması falan yayınlıyor adamlar. şaka gibi lan. sen kimsin ki ? ne başarın var. vinedan ya da tweet atmaktan başka ne yapabilirsin amına koyayım ? o ergenler ne zamana kadar arkanda durabilir senin ? nereye kadar güldürebilirsin onları aynı yöntemlerle ? hepsinin cevabı belli.

fakat onlarda haklı işte kendi çaplarında. sadece ergenlerden dolayı mı götü kalkıyor sanki bu adamların. televizyon programları bunları davet ederek, gazetelerde kendilerinden bahsedilerek, unutulmaya yüz tutmuş ünlüler vinelarında oynayarak hepsi destek veriyor bunlara. e normal değil mi bu adamların ünlü triplerine girmeleri 1-2 yıla hiç kimsenin kendilerini hatırlamayacağı halde.

özet olarak sinirlendiğim şey budur; internet gençliği sayesinde ünlü olanlara, herkesin nemalanmak için alkış tutması ve bu adamların götlerinin bu kadar kalkmasına sebep veren herkes ve her şeydir benim sinir olduğum. yaptıkları her bokun komik olduğunu zannetmeye başlamalarıdır sinir olduğum.

son söz; durum sadece ülkemizde böyle değil güzel kardeşlerim. amerika bizden çok daha beter mesela bildiğiniz gibi. yani toplumumuzun cahilliğiyle v.s alakası yok bu işin. insanların gerizekalılığıyla alakalı tamamen bu iş. insanlar gerçekten gün geçtikçe aptallaşıyor bunun tek açıklaması bu. bu orta derecede gelişmiş ve gelişmiş toplumların hepsinde var olan bir şey artık. bazılarında daha fazla bazılarında daha az ama durum böyle.
saçma sapan insanların kendi popülerliklerini artırıp kendi egolarını tatmin etmek için yaptıkları gereksiz bir eylemdir.
@HalilSoyletmez @anililter @memelimestan @aykutylmz13 olaya karışmış şahısların twitter hesapları. neden yaptıklarını sorun.
mestan karisinin "ammi sikiyoruz lan burda " ya tepkisinin kahkaha olmasi beni sasirtmis saka. ya olayin heyecanina fazla kapildigi icin farkinda olmadan guluyor ya da yeterince genis bu konularda.
vine'larındaki genel kalitesizlik sebebiyle çok da şaşırtmamış şakadır. gülmedim gülmeyeceğim kendisine.