bugün

hayvandır. oyunun var olan bütün buglarını ve piçliğini kullanmış ama sapına kadar tamamlamıştır, helal olsundur.
http://video.google.com/v...ocid=-3985674468066674935#
aşmıştır.

(bkz: bu adamsa ben neyim)
aynı zamanda mouse ve klavyeyle sevişebilen adamdır.
half life'ı tasarlayan ekipten biri olabilir.
insan değildir. Half life'taki yaratıklardan olabilir.*
yapımcılarıyla yatmıştır.
hayatı olmayan adamdır. işte kimliğini açıklıyorum: görsel
yavuz sultan selim'in karşısına bir adam çıkmış. Bir çuvaldızın deliğinden başka bir iğneyi atıp geçiriyormuş. Yavuz bunu izledikten sonra emir vermiş: 'bu adana kırk altın verin, sonra da kırk kötek vurun'.

Adam şaşırmış, 'aman padişahım! Kırk altını anladım da kırk kötek ne için?'
Yavuz buyurmuş: 'kırk altın yeteneğin için, kırk kötek böyle boş işe zaman harcadığın için'.
oyunun amacını anlamamış adamdır. o mermileri yaratık öldürmek için kullanacaksın arkadaşım. cam, pencere, pervaz kırmak için değil. evet, oyunu bitirmiştir ama arkasında bir enkaz bırakmıştır. geride kalan yaratıkların sayısı, yeni bir macera sebebidir.

şaka bir yana, yaptığı hakkaten zor bir iş. o videoyu kaydederken bir yerlerden düşüp ölse vs. kafayı yer insan. ki muhtemelen olmuştur. sabırlı adammış vesselam. yaratıkta olabilir. bilemedim.
yoda denilmesi gereken insan. (bkz: yoda) şimdi bu adam böyle bir şeyi başarmak için sanırım 1yıldan aşağı uğraşmamıştır.
ben mesela bu adama gerçekten saygı duyuyorum. koskoca oyunu ezberlemiş çözmüş, adamın reflexleri bile ezberlemiş nerde ne yapacağını.
adam buna uğraşacağına stanford u bitirebilirdi, ama yapmadı. hayat böyledir işte. adamı görsem elinden öperim.

istese atom mühendisi bile olabilirdi.