bugün

müslümanım diyen her insan evladının temel düsturu olması gereken güzel söz.
bana dokunmayan yılan bin yaşasın sözünü akla getiren enfes hadisdir.
haksızlığı yapan? sorusunu akla getirir. Hocayla eşeğe kızarken, hırsız kaçtı.
hala akp'ye oy verenlerin kulağına küpe olması gereken sözdür.

(bkz: tekel işçileri) (bkz: gemicik)
haksızlık neye, kime göre? kişiye yapılan çıkarlarına uygun başkalarına göre haksızlık olabilir. bu durumda susması doğal olandır.
haksızlığa karşı isyan; en kutsal haktır.
çok süper güzel sözdür. ama malesef günümüzde tersi hakimdir .

(bkz: bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın)
dilsiz şeytanlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz. belki biz de öyleyiz. ne iğrenç bir gerçeklik.
en son cüneyt özdemirden duyduğum sözdür. https://www.facebook.com/photo.php?v=236579146395832
mükemmel bir sözdür. an itibariyle içimi rahatlatmıştır. ve yapmadığım yapamadığım şeyi sanırım yapıcam.
bir kez duyulduğunda bir daha unutulamayan söz.
Hadislere uyduğumuz sürece dosdoğru bir hayat yasayabiliriz inşallah uyarız, şu kötü zamanda inşallah uyabiliriz.
"malınız ve canınızla direniş; gayret gösterin."(saff/11)
Haksızlığa rağmen entry girmeyen nedir diye sordurur.
Fitne, adam öldürmekten daha kötüdür. (Kur'an-ı kerim , bakara suresi, 191)
bazı kendini müslüman sanan kesimin nedense yokmuş gibi davrandığı hadis.
hadis sanılır, fakat değildir.
O zaman bu ülkenin yaklaşık %50si dilsiz şeytandır.
şu röportajı okuduktan sonra hala susuyor veya ağzını açtığında hala hükümeti, devleti ve işletmeyi koruyacak mazeretler üretiyorsa, şeytanın daniskasıdır.

http://www.gercekgundem.c...tildigi-gibi-kolay-olmedi
Türkiye'de bolca bulunan dilsiz şeytanı belli eden söz.
rte hayranlarına hatırlatmak istediğim hadistir. Bu şahısa oy verdiğiniz sürece siz de hırsızsınız, sizde katilsiniz. "Bir horsozlok vorso allah obor donyodo vıdı vıdı" demeyin. Ahirette size, "neden engel olmadın? neden sessiz kaldın?" diye sormayacaklar mı hiç?

Allah, "benim sözlerimden çok onun sözlerini neden dinlediniz?" diye sormayacak mı?

not: paralelsporlu değilim. kemalist de değilim.
güzel bir sözdür.

görsel
Haksızlık karşısında susarsanız, hakkınızla birlikte şerefinizi de kaybedersiniz. (imam hz.ali r.a.)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar