bugün

Hayır işin kötü yanı bizi covid-19 öldürmeyecek, bu yaptığımız aptallıklar öldürecek bir bir.
görsel

istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş 30 Mart Pazartesi günü akşam saatlerinde mesai bitiminin ardından hastaneden çıkarak Alibeyköy'e gitmiş, burada ev ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra özel halk otobüsüne binmişti.

Cumhurbaşkanlığınca çıkarılan kararla koronavirüsle mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz seyahat hakkını kullanmak isteyen Tolgahan Karadaş, otobüs şoförüne hemşire kimlik kartını göstermiş ancak otobüs şoförünün 'Erkekten hemşire mi olur?' tepkisiyle karşılaşarak ardından sonraki durakta otobüsten indirilmişti.

Yaşanan bu durumun ardından istanbul Büyükşehir Belediyesi, özel halk otobüsü şoförü hakkında soruşturma başlattı. iETT Genel Müdürlüğü'ne davet edilen hemşire Tolgahan Karadaş'tan özel halk otobüsü şoförü adına özür dilendi.

https://www.google.com/am...nindan-ozur-diledi-294433
erkekse hemşire olmaz hemşir olur bu bir.

ikincisi tanıdığım 10 hemşirden 7'si eşcinseldi ve de bu beni hiç ilgilendirmez biliyorum. ayrıca cehalettir.
Mevzuyu bilmiyorum ama kız/kadın/bayan olsaydı sorun olmazdı onu biliyorum.
Adam bir yerde haklı. Erkekten hemşire olmaz. Olsa olsa hemşir'dir.

Bu arada mağdura geçmiş olsun.
kazık kadar adam hemşire olarak çağrılması zoruna gitmiyor da bu mu gidiyor.

geçiniz.
Peçetede kalması gerekirken, kendi imkanlarıyla dünyaya gelmiş insan müsveddesi familyasına örnek teşkil edebilecek davranıştır.

Bu familya iflah olmaz efenim!
Derttirler, kamburdurlar, asap bozucudurlar.
Ben o hemşire yerinde olsam akpil basar gideceğim yere gider sonra basına haber verirdim.

Yani ben para vermeyeceğim diye inatlaşıp indirilmek biraz saçma geldi bana.

Neticede şoför cahil olabilir. Erkek hemşire olduğunu bilmiyor olabilir.

Özür dilerse sorun bitecektir.
Çember sakallı şoföre denk gelmiş bunları doldurdular zamanında sığır gibi adamlar dünyadan Bi haber.
Şoförün fotoğrafı çekilerek tüm hastanelere dağıtılmalıdır.

illa hastaneye gelecek.

Virüs, hayvanlara bulaşmıyor denilerek hastaneden atılmalıdır.
istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş, mesai çıkışında evine gitmek için ücretsiz binmek istediği otobüs şoförü tarafından 'Erkekten hemşire mi olur?' denilerek otobüsten indirildiğini öne sürdü.

görsel

istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Kardeş, dün akşam saatlerinde mesai bitiminin ardından hastaneden çıkarak Alibeyköy'e geldi. Burada evinin ihtiyaçlarını karşılayan Tolgahan Karadaş, durağa yaklaştığı sırada duran özel halk otobüsüne bindi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayınlanan karara göre koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanma hakkını kullanmak isteyen hemşire Tolgahan Karadaş kimliğini gösterdi. Kimliğini ibraz etmesine rağmen hemşire Tolgahan Karadaş, kendisine inanmayan otobüs şoförü tarafından ,' Erkekten hemşire mi olur?' dediğini öne sürdü. iddiaya göre, kendisini kandırdığını iddia eden otobüs şoförü bir sonraki durakta otobüsü durdurup kapılarını açarak Hemşire Tolgahan Karadaş'tan inmesini istedi.  Şoförün tepkisi ve söylemleri karşısında rencide olan sağlık çalışanı daha fazla dayanamayarak otobüsten inmek zorunda kaldı. Otobüsten inen hemşire Karadaş, istanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Beyaz Masayı arayarak şoförden şikayetçi oldu.

https://www.google.com/am...diyerek-otobusten-atildim