bugün

tadına varamamış erkektir. hadise' de hadisene der gibi duran hatundur. el oynar, kaş gezer, göz yerinden fırlar ama bizim türk erkekleri,* 3 gece de pert eder ve tekrar klişe güzelleri beğenmeye devam eder.
''nabzı atsın yeter''ci Türk erkeğinden seçicidir.
Bu yazarin sevgilisinin kesinlikle hadiseden guzel olmasi gerektigi gercegi.
kendileri çok güzel değil ama çirkin de değildir .fakat yeterince sexi bir bayandır. güzel olmayla sexi olmayı karıştıran türk erkeğinin söylemidir.
(bkz: sen güzel görmemişsin amk)
Gençler boş tartışmalar üzerinde zaman geçirmemek lazım. Hadise bana göre de güzel bir hatun değildir; fakat ''bana göre''. Buna ona göre, şuna göre, sana göre değişir. boşuna zevkler tartışılmaz dememişler sanıyorum. zevk kişiye hastır.
zevkler ve renkler tartışılmaz. kimine adriana lima gibi gelir. kimine ayşen gurudağ gibi.
güzel değil sadece orasını burasını açıp değişik hareketler yaptığından ilgisini çekiyor erkeklerin aksi takdirde berbat bi kadın.
10 dakikalık yoldan telefon etse gel beni öp dese gitsem şerefsizim. nasıl böyle popüler oldu anlamadım. bir atiye dururken bunun esamesi okunmaz.
tipik türk erkeği olmakla alakası yok..hadise benim gözümde 4-5 sene daha bir seksiliği var bunu da mümkün olduğunca roberto carlos bacaklarından fedakarlık ederek sağlıyor. bazı kadınlar vardır yüzüne bakmanız içinizin yağlarının erimesi için yeterlidir.ama hadise öyle değil ancak açarak oluyor bununki e açtıktan sonra her kadını seksi bulursunuz.hadise ayarında türkiye nin sadece bir sokağında 100 tane kadın vardır.
nefes alsın yeter diyen adamdan ne beklersin ? *
Basligi acana soruyorum: neresi çirkin?
güncel Önemli Başlıklar