bugün

şimdi bakmayın öyle mal mal.. türk kızlarını yerden yere vurdunuz, rus kızlarını yücelttikçe yücelttiniz. tamam anladık uzunlar, sarışınlar, fizik var, amacınız da belli. şimdi biz desek ki yüzleri güzel değil, fizik yeter dersiniz. ee iyi tamam hadi kabul edelim güzeller diyelim. pardon ama o çok övdüğünüz rus kızları sizi ipliyor mu? yook.. sizin için ölüp bitiyorlar mı? yook.. onlardan biriyle evlenip mutlu mesut yaşayacak mısınız? yook.. ee güzel abicim daha ne konuşuyorsun?! bi susun allah aşkına. yeter rus-türk-bilmem ne karşılaşması. daral geldi aptal başlıklarınızdan. hadi övün rahat rahat merak ettim neleri varmış. *

zırıldananlara tanım: canına tak eden yazarın patlamasıdır.oldu mu? olmadı.

(bkz: yazar burda çemkirdi)
(bkz: ironi fakiri yazar)
eğer sizi gözlerine kestilerse sizi elde etmek için hertürlü orospuluğu yaparlar eğer beğenmedilerse siksenizde konuşmazlar.
http://galeri.uludagsozlu...iskandinav-kizlari-28052/
kolay kolay gaza gelmezler.*
egzotikperininendemikbitkisine özel mesaj yağıyor mu beyler?

choq haklsn yha bnce d ru5lar cq salak yaşasın biizzz
en güzel yaz aşklarıdır. iki rusça iltifata bakar aşkınız olması.
(bkz: bu başlıkta rus kızlarını övüyoruz beyler)
yok yağmıyor, yağmasın da zaten. aydınlanma yaşıyorum şu an çok mutluyum anlatamam.*
(bkz: beyler bu başlıkta rus kızlarını övüyoruz)

edit:daha önce de yazılmış bu.pişti oldu.
rus rus rus rus rus !

biri rus dedi değil mi?

hıh evet artık yazabilirim, kendime geldim resmen.

rus kızları özeldir, çünkü rus kızlarının türk kızlarından çok farklı özellikleri vardır.

sıcaktırlar, güzeldirler, çemkirmezler, saygı sevgi çerçevesinde yürür iş.

müslüman rus kızı en çok aranan kızdır.al yazmalı rus kızı ise daha çok sevilir.

ayrıca bana inanmayan şurada daha ayrıntılı tiksinçlik duyabilirler.

(bkz: rus kızlarının türk kızlarından 10 farkı)
abaza türk erkeğinin hastalık kapmasına sebeb olarak onların akıllarını başına getirirler.çünkü bu çok övülen rus kızı bir çok adamla yatıp kalkmıştır ve bir nevi bakteri yuvasıdır.*
abazan türk erkeğinin içindeki içses:ulan 2 dklık zevk için düştüğümüz duruma bak. hay a.q
rus kızları iyiki var çünkü allahın sopası yok.
ne kadar acınası değil mi? bir ırkın dişilerinin diğer bir ırkın dişilerinden daha güzel olması niye yoruyor kuzum sizi bu kadar?

bu rus arkadaşlar daha güzel işte, daha cana yakın, daha kültürlü, daha estetik, bacaklarının arasında taşıdığı şeyden dünyada 3 milyar daha olduğunu, o şeyin onu kraliçe yapmayacağını biliyor işte.

sen tutupta amım var diye yerden bir karış yukarda geziyorsan*, erkekleri cinsel oraganının peşine düşmüş zavallılar zannediyorsan, millet de senin bu afra tafrandan bıkıp elin kızına övgüler diziyorsa, rus kızının suçu ne lan?

bide bunlar herkese veriyor zanneden bir takım mallar varmış, onlar liseyi bitirip üniversitede kızların teklif etmediği gerçeğiyle bir yüzleşsinler önce. buraya fuhuş yapıp para kazanmak için gelmemiş olan bir rus kızının sana vereceği şey en fazla orta parmağı olur, bilmem anlatabildim mi?

peki ya bu yine bir takım malların seks olgusunu "kötü, pis, kaka" benimsemiş olmalarını bir tarafa bıraktım, "sevişiyor lan bunlar" şeklinde bok atmaya çalışması? seni muhatap alıpta şuraya yazdıklarım sözlüğün databeyzine zarar ulan. o derece fikirsel çoküntüdesin sen.

"seni leylekler getirdi annem, bi baktık bacadan içeri atmışlar seni. babanla ben de her cumartesi gecesi körebe oynuyoruz zaten."

*söylemeden geçemiyeceğim, türk kızının cinsel organından haberdar olması takribi 8-9 yaşını bulur. o güne kadar açıkta gezdirilen, çalıya işettirilen, gelen misafirlere gösterilen, ucu kesildi diye halaylar çekilip eğlenceler düzenlenen penisin anti-tezine sahip olduğunu anlayan kız çocuğu artık iflah olmayacaktır. ne gösterebildi, ne bir kişi övebildi, ne de gurur duyabildi o güne kadar. bırakında gizli hazinesi birazcık uzatıversin boyunu değil mi ama?
zevkli bir iştir.

ha rus kızları bizleri takmıyor olabilir ama bu rus kızlarını öven türk erkeklerinin sorunu. dolayısıyla üçüncü bir şahsın bundan dert yanması biraz garip. sana ne? bu biiir... sana mı düştü tasası? bu ikiii... girmeyin rus kızlarıyla aramıza, bu üüç... * *
(bkz: tatu)
*
havada karada denizde plajda her daim rus kızı.
kum pistte iyi koşarlar.
sıfır yüzleri dört saniyedir.
hava toplarında etkilidirler.
oyunun sıkıştığı anlarda sonuca etki edebilecek hareketleri vardır.

iyidirler zaar.