1. 1.
  dogu londra'da bulunan hackney semti londra'nin en fakir semtidir. Ingiliz'den baska her milletten insanin yasadigi bu bolgede yururken kendinizi memlekette hissedebilirsiniz. lokantalarin ve marketlerin cogu yurdum insanlari tarafindan isletilmektedir.Yoldan gecen penceresi acik arabadan turkce muzik yukselme olasiligi cok yuksektir.
  2 -1 ... narpiz cigneyen yilki ati
 2. 2.
  turk ve zenci mahallesi karisimi bir yerdir.
  ... kopush
 3. 3.
  ve nihayet belediye baskani da turk olmustur. muttalip unluer.

  bogazina kadar beyaz sakallari ile ilginc bir belediye baskani imaji ciziyor, ama hic yoktan iyidir.
  1 ... big up yourself
 4. 4.
  Londra 2012 olimpiyatları ile fiyatların tavan yaptığı Polish ve Türk karışımı yer yer siyah ırkın bulunduğu şahsım için önemli bir semttir.
  ... karim said
 5. 5.
  şu anda kaldığım semt, evdeki alman kızın "burası pek güvenli değilmiş" demesiyle araştırmaya başladım. zaman zaman saldırılar oluyormuş, ama genelde hırsızlık ağırlıklı suç oranı. zencisi türkü bol bir yöre. kaldığım yeri bugün keşfe çıktım ve sokakları bana güvenli gibi geldi. en azından yaşadığım yöre öyle. sokaklarda spor yapanlardan bebeğini gezdirenlere normal bir görünüyordu. lokasyon olarakda merkez londra'ya yani okuluma bir otobüs uzaklıkta. evdeki alman kızla gece eve dönecek olursak taksi tutmamız gerektiği konusunda fikir birliğine vardık.
  ... siyah karga