bugün

ergenekon davasından içeri giren bir çok kişinin suçsuz olduğuna inanmak istiyorum ya da inanıyorum, asıl sorun haberal'ın içerideki diğer kişilerden farklı olarak bu kadar enteresan hastalıklarla nasıl hastahanede kalmasının sağlandığıdır.Taburcu oldu cezaevine gitti allah allah gayet sağlıkla yaşıyor adım atması tehlikeliydi.

şimdi fenerbahçe kulubü başkanı aziz yıldırım'a sirayet eden bu hastalıkların geneline haberal hastalıkları adı verilmeli zira bu hastalıklar her dava dosyasında sadece bir kişiye rastlıyor.

220 şekerle hastaneye kaldırılmak, bir damarın yüzde otuz kapalı olması doktor olanlar yalanlasınlar bütün bu sürece imkan tanımazlar.

içeride tutulan ve bırakın numaradan hastanede yatırılmayı gerçekten ağır hastalıklarla muhatap tüm hastalara geçmiş olsun.
bir aziz yıldırım değildir.
bulaşıcıdır.

(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: ergene konduk)
Tipik bir Ergenekon sendromu.
aziz yıldırım'ın masterını yaptığı hastalıklardır.
dokunsan ağlayacak duygusallıkla yoğrulmuuş bir adet dokumsan ölecek hastalığıdır. ama gel gör ki dokunsan milletvekili olacak şans da yok; bu ayrı bir ölüm, ayrı bir hastalıktır. kemal kılıçdaroğlu perisinin sihirli değeneğinin o eşsiz dokunuşu da işe yaramamıştır. başka birrşeyini dokundurmuş gibi bir garabet ve uğursuzluğa dönüşmüştür.