bugün

zor kızı oynuyorlardır. kendilerini kimseyi beğenmiyor havasına sokuyordur. ama eminim gizli gizli tokmakçıları vardır. biz bu numaraları yutmayız artık. evet.
Sevdiği vardır

Bekliyordur olamaz mı olabilir...
Peki Yalnız kızlar da güzel midir?
Peki.
Yalnızlığın güzellikle doğru orantılı olduğunu düşünen yazarımsı cahil?!
Bazıları ilgi ile yaşıyor. Her erkek tarafından arzulanan biri olma fantezisi tek kişinin ilgisi ile kıyaslanınca çok daha önemli geliyor. Oysa ki testiyi akarken doldurmak gerekiyor.
"güzel ve aynı zamanda akıllı kızların yalnız olma sorunsalı " olmalı.

hiç bir erkek yanında kafası çalışan bir kadın istemezmiş. rivayet öyle.
Aslında sorun kızların güzel olması değil de sanki daha çok onlardan hoşlanan erkeklerin özgüven sorunu yaşamasıyla alakalıdır kanımca.
Hakikaten neden olduğunu bir türlü anlayamadığım sorunsaldır.
bu denli güzel kızın sevgilisiz olma ihtimali ile ilgili birkaç saniye bile düşünmeden muhakkak sevgilili olduğuna hüküm verildiği içindir.
Özgüveni yüksek olan adamlar tavlıyor bu kadınları. Sonra vay efendim bir kadına bak bir adama bak ağlamaları. Siz hiç olmuş musunuz yakıştırmamaları. Çirkin kızlara kalın, müstahak size.

Edit: böyle daha güzel oldu.
Hakkat la niye yalnızsınız güzel kıslar.

Gelin kısır yiyek, dedikodu yapak.
Kendini yeterince güzel bulmadığından platonik takılıyor, aşkların en güzelini yaşıyordur efendim.
ya aptaldır ya hakikaten çok güzeldir.
bana cidden mantıklı gelmeyen sorunsaldır.

güzeller yalnızsa çirkinler ölsün mü.
Yoktur. Güzeller daima kazanır.

Alenen!
Etrafında tipsizlerin bulunmasıdır.
nasılsa sevgilimiz vardır diye hislerini açamayan adamlar yüzünden bu durumdayız der, giderim. ehe.*
sorun olmayandır. çünkü kafa rahat, huzur var.
genellikle kendilerini ingiliz kraliçesi misali bir varlık olarak saymalarından kaynaklandığını düşünüyorum.
Artık yalnızlığı (dertsiz tasasız bir hayat) seçmiş olmasıdır.
tekliflerden eleme yapamayıp hepsini istiyordur.
Teklifleri kaile bile almayan kızlardır genelde. Zaten erkeklerin cogu soylemeye cesaret edemez.
sebebi eşcinsellik olabilendir..
Hep daha iyisinin peşinde Koşmaktan ya da kendisinin dengindeki erkeklerin adamlığının eksik olmasından kaynaklanan durumdur.
yakışıklı oğlanların yalnız olma sorunsalı ile eş değer niteliktedir.
yalnızlığın tipe bakmadığını gösterir.