bugün

doğru tespit. nasıl olsa herkes anonim takılıyor genelde. "kız olduğumu belirteyim, fotoğraflarımı atmazsam herkes yine de bana yazar. ben de kendimi tatmin ederim bu şekilde." der genelde sözlük kızları.
kesinlikle doğru önermedir efenim.
güzel kız sözlükte yazmaz.
boklu kızlar yazar.

edit: Genç boklular rahatsız.
Güzeldir, akıllıdır, yazmayı seviyordur. insanların onu dış görünüşüyle yargılamasından bıktığı için anonim olarak fikirlerini özgürce dile getirebilmek adına sözlüktedir. Fakat o da ne, genellemelerden kaçıp geldiği sözlükte de genellemelere maruz kalmaktadır... Güzel kız yıkılır ve gözyaşlarını silerek sözlükten ayrılır.

Şaka len kimsenin umrunda değil sizin bu laflarınız. Muhakkak baya tipsizsinizdir içinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuzdur. Ay canım kıyamam.
dini bütün güzel müslüman kızların sözlükte vakit geçirmeyeceği gerçeğidir, sözlük ortamında genellikle cahil kızların yazdığı unutulmamalıdır.
Bir önerme.
Ama bak valla arkadaş kız kendini kabul etse teklif ederim ama kabul etmiyor.
Kıza sağ profilden bakınca dilberay sonra aradan bir süre sonra bir entry göze çarpıyor. Sanırsın elisha cuthbert.

Bak lan kendinle barışık ol zaten herkes sana yazar. Ama dilberay gibi olup da herkesten mesaj bekleme. Göte gelirsin.

Ha şayet güzel kizsan da ikide bir fotoğraf paylaşma. Bu hala senin kendinin güzel olduğuna inanmadigini gösteriyor.
(bkz: durup durup aynı başlığı açan sığ troll)
Bu başlık altında hayır diyen güzel kızları tespit edip sonra da mesaja damlamaya hazır tipsiz erkek beyanı. *
ego problemi yaşayıp kendini kanıtlama ihtiyacı hisseden nispeten güzel kızları tespit etmek uğruna sarf edilen klasikleşmiş taktik cümlesi.
Sözlükten kız düşüremeyenlerin sözlük kızlarına bok atma çabası.
allah senin oltalarına ateşler salsın.
Yazsa da bize bakmaz dedirten tespit. (Dedirten kalıbını kullanmam lazımdı).
(bkz: olta attım kız bekliyorum)

görsel
Sözlükte kız olduğuna hala inanan kişi söylemidir. Oğlum sözlükte kız yok valla yok ben baktım hepsi harun ağbi.
bundy nin kirik kalbi ile çürüttüğüm önerme.
ulan o zaman benim tanıştığım taş başka sözlükte mi yazıyordu? insan gerçekten hayret ediyor.
çirkin kız da yazacak cesareti kendinde bulamaz.

kaldık mı yine baş başa.

görsel
easley kadar yakışıklı temiz çocuğun bile inboxı hareketlenmiyorsa doğruluğu su götürmez gerçektir.
yazar yazarda size yazmaz bana yazar.

al buda ispatı.

(bkz: #24878081)
supergirl u gorseydiniz boyle demezdiniz... hahafafgwgshshshdjdjd saka lan has gercek.. yok amk iste..
bi yandan dogru oldugunu dusunsem dahi yine de katilamadigim onermedir. cunku genellemedir. sukur bugun de dusmedik.
(bkz: ya varsa napıcan sikicen mi)
sözlüğe güzel kızlar için gelen andaval sürüsünü de gözler önüne sermiştir.herkesi tek tek not aldım efendim yazmaya devam edin siz.sapıklar.
yanlış tespittir, gayette yazıyor.
Bu sozu yazmayi birakacagim gun dile getirebilirsiniz ancak.
yazar.

elimde çok gizli belgeler var.