bugün

bir kız için avantajdır. tabi erkek için de. açık ve net.
Sahip olduğumdur.

Çok şükür .

Sonuç: nazar olup gözlük takmak.
Göz hiç bir şeydir bakış her şey.
(img:#1008113)
Üstüne zeytinyağı dökerek pul biber ile yemek istenilmesidir.
Kaderimize yalnızlık yazılmışsa hiç bir faydası yoktur.
Çevrenizdekiler tarafından eşek gözlü olarak adlandırılmanıza neden olabilir. Böyle kocaman kocaman.
Birkaç gün önce arkadaşımla pazara gittik. Neyse geziyoruz bir tezgahtan bir şeyler alacak arkadaşım. Pazarcılar da genç. Ben telefonda sanal dostlarım yani siz neler yazmışsınız diye bakıyorum ve muhattap olmuyorum.
Arkadaşıma ev arkadaşı mısınız dediler. O da yok ben EVLiYiM dedi. Bir gururla.. ( yeni evli de kendisi ) Sonra kaç yaşındasınız dediler. Arkadaşım 28 dedi. Beni sordular 28 dedi. Çok genç gösteriyorsunuz bilmem ne bir şeyler diyorlar. Çilek yiyin dediler ben yok dedim arkadaşım yedi. Sonra bana gözlerin çok güzel dedi biri. Sağol dedim. Sonra gidicez artık ilerliyoruz. Arkamdan başka biri geldi çok güzelsin dedi iki kiraz verdisjdhsjsj. Yok istemiyorum sağolun diyorum gözlerinin hatrına al lütfen diyorshdh.
Yani güzel gözleriniz varsa size de iki kiraz hediye edilebilir arkadaşlar.. hayat sürprizlerle dolu…
güzel gözleriniz varsa hayat size kirazı pazarda hediye edebilir.
hiçbir işinize yaramaz. evet.
güzel gözlere sahip olan kişi kendisi belirttiğinde kibir ifadesi olan, başkaları dile getirdiğinde beğeni ifade eden durum.