bugün

görsel
bazı gençlerde olan ilginç durumdur. evet.
Arkadaş ergenlik zamanlarında benim de var öyle bir fotografım. Çok korkuyorum internet e düşecek diye.
şüphesiz ki bütün apaçiler için geçerlidir.

http://www.itusozluk.com/...ki-apaci-cirak_135892.jpg
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) *
günümüzde bolca mevcut olan durum .şahin k ya benzeyen adam güneş gözlüğü takınca tom cruise karizmasıyla dolaşması bunun bir örneğidir. O karizmayı görünce dayanamıyorum.
Çok yaygın bir sanıdır.Zira her facebook kullanıcısının profil resimleri albümünde en az bir tane güneş gözlüklü resmi var.
(bkz: azalarak bitsin)
kasım ayında güneş gözlüğü takınca oluşan sanıdır.
gece takmasa bari.
var bundan bizde de bir tane. aga nedir amaç anlamıyorumki sen kalk kafan kadar gözlüğe hayvan kadar para say yetmezmiş gibi akşamüzeri olmuş güneş 160 derece açıyla geliyor hala da tak yani gözlüğü.. **
görsel
kimisi gerçtekten güneş gözlüğüyle çok karizmatik gözükür. bunu bilip yoluna devam etmesi niye kötü olsun ki, herkes taşak malzemesi yapmış bunu gidiyor.
bir de kösele ayakkabı giyip , göğsünü göbeğine kadar açan daracık bir gömlekle kombine edilirse zaten 'karizmatik olduğunu sanmak' tan öteye gidemeyecek hadise.
yurdum gencleri karizmatik oldugunu düsünerek kadin gözlügü takip fotograf ceker olmus hatta bu fotografi bir de facebook profiline koyar olmus hatta bu bu fotografi bir de kendisine ait olmayan bir arabanin önünden cektirir olmus. cok üzücü.
(bkz: güneş gözlüğü takıp ortamı kesmek)
Çarşıda pazarda 5-10 liraya gözlük satılmasının sebebi olan düşüncedir. ilk amaç sağlıktır. E yüzüne yakışanı alacaksın elbette.
"sanmak" kelimesinin fazla olduğu cümledir. bazı insanlar güneş gözlüğü takınca karizmatik olurlar. nerde ve nasıl taktığın önemlidir.

karizmatik olduğunu sanmak sadece ve sadece şu iki eylem gerçekleştirilse doğrudur;
-evin içinde raybenle fotoğraf çektirmek.
-gölgede güneş gözlüğü takmak.
komik olmakla alakasi vardir.
(bkz: haklısın cool)
-benimle çıkar mısın şükriye
+hayır
-ya şimdi
-hayatımın erkeği..kollarıma gel..
tek sebep
(bkz: türk erkeği)
Üniversitede sıkça rastlanan durum.

(bkz: Üniversiteye ilk gün güneş gözlüğü ile gitmek)
amele hastalığıdır.
mezarlığa karizmatik olmayanlar giremez kuralının koyulacağı sanı. * *
bazıları kapalı alanlarda da kullanıyor ve bununla yetinmeyip fotoğrafını çektirip çeşitli sitelere profil resmi olarak koyuyorlar ya işte o en yaratıcısı.
Bide Kapalı mekana girdiğinde takmaya devam ederse, Tadından yenmeyecektir*