bugün

para pul derdi olmayan zengin ve elit insandır.

açar paketi etrafta ki kıskanç gözlere inat çıkarır içinden umarsızca patlatır zippo çakmağını da oh mis gibi çeker ciğerleri bayram eder.

paket bitecekmiş yok efendim azalmış da bir daha alamayacağım derdi hiç olmaz.

içemeyen fakir dostları da hep etrafında bana da versen ya la diye dört dönerler.
fazla yaşayamadan kanser olur.
sigaraya çok para veriyordur.
yok abi ben günde 1 paketten az iÇiyorum boğazım harap oluyor millet nasıl 2 paket iÇiyor aklım almıyor dediğim durumdur.
Yiyorsa camel ile ayni rakami tuttursun diye iddialastigim kisi.
günde iki paket marlboro içmek bu devirde her babayiğidin harcı değil. bütçe olarak bir insanı çok derinden sarsar kaba bir hesapla ayda 600 tl eder. yaklaşık bir asgari ücretle çalışan bir insanın bir aylık maaşı. bu insanın aylık maaşı yaklaşık 2500 tl civarı olması lazım ki marlboro sigarasını içsin. ve bu sigaranın zehri diğerlerine göre çok fazla. bu insanı hem maddi hemde manevi çok yıpratır. bu tipler her şeyden vazgeçer bu sigara markasından bir türlü vazgeçmez. evine ayda bir kilo et almaz fakat marlboro sigarasına bu parayı verir.
hala ordaki r harfini soyleyememis insandir.
(bkz: enayi)
hem iyi hem de kötü durum.
sigarayı bıraktıktan sonra kamu spotu reklamında başrol oynama potansiyeli yüksek vatandaştır.
tiryakidir.
Ciğerleri haşat etmiştir, ama marlboro ile etmiştir, benzemez başkasına.

Edit büdüt: camel brown içsin.
ısrarla marlboro'ya "malbora" diyen insandır. hatta yeri geldiğinde "malbuş" da der.
zengin diyerek kestirip atılmaması gereken bazı insanlar da vardır.

bizim arkadaş aynı bu tanıma uygun, adam kirada oturan sen ben gibi adam ama 2 paketten aşağı da içmez bu mereti.
B*k içsin dedirtilen şahıs.
helal olsundur. nerden geliyor bu değirmenin suyu dedirtir insana.
zengin kişisidir.
(bkz: nereye domalıyorduk)
akp döneminin insanıdır.
paranın anasını ağlatan kişidir.
Yolsuzluk yapan kişidir. Milletten sömürdügü paralarla marlboro içer lüks arabalara biner vs vs.
Üç paketle başı çektiğim olay.
Eski sevgilim.hala içiyor mu bilmem. Her şeyi geçtim ciğerine yazık. Ama gebersin ya salla.
Fazla Ön yargılı olmak istemem hafiften enayidir.