bugün

televizyonda doktor sayısının artmasından dolayı yanılgıya düşen insanın eylemidir. alt yazıda geçerken 1.5 yazan yazının sadece 5 kısmını görüp eyleme geçmesi de muhtemeldir tabi ki. sonra o böbreklerden hayır bekle.
su zehirlenmesine neden olabilecek eylemdir. ölümle sonuçlanır.
bazen bende bu kadar su içiyormuşum geliyor bana. sonra bakıyorum daha az çıkıyor.
şar şar işemeye neden olur.
böbreklere elveda demektir.
günün bilmem kaç saatini tuvalette geçirmek anlamına gelebilecek hede, hödö.
geçenlerde gene 5,5 litre su içiyorum.
(bkz: küsuratlı sayı verince inandırıcı olmak)
su zehirlenmesine sebep olacak etkinliktir.
sporcuların günde 4 litre su tüketilmesi beklenmektedir. abartı değildir yani 5 litre.
çok su içme durumudur.5 olmasa dahi bazı günler 2.5-3 e çıktığımı söyleyebilirim. çok su içiyorum.
5 litre işetir.
okulda 3, evde bi o kadar daha içip 6 lara çiktigim eylemdir. bende ne sorun vardir dedirtir,
birçok doktora görünmeme ragmen kimse bir şey diyemedi... bu konuda hakkinda bilgisi olanlar pm atsin diyorum, yani suan aktif spor da yapmiyor, ne bu olaylar olaylar...
normalin üstünde olan suyun tüketimidir.

en fazla 3 litre yeterli olacaktır.
Tüp taktır hocam çok yakıyorsun.
Baş dönmesi yapar.
gereksizdir. 3 yeter. fazla su uyku kaçırır baş ağırtır.
Yazın ortasında 15 litre bile içiyor olabilirim. Net birşey söyleyemiyorum.
Protein tozu kullanıyorsanız 5 olmasada 4 civarında içmeniz gerekmektedir. Her ne kadar tv'ye çıkan doktor bozuntuları su için su için desede her şeyin fazlası zarardır.
Günde 4 litre ile yaklaştıgım durumdur. Hergün aynı sewiyede su iÇilmesi gerekmektedir zira vucut su tutar.
görsel

Boyle bir suyu tek basina ve bir gunde icmek imkansizdir. Bir insanin vucudu bir gun icinde de bu kadar suyu kaldiramaz.
Bazı bünyelerde su zehirlenmesine yol açar.
Böbrekleri zora sokar, gereğinden fazla çalıştırır.
Birden tükettiğinizde bulantıya sebep olur.
Gün içinde belli aralıklarla 3 litre tüketmek yeterlidir.

Göz kuruluğu olan insanların 3 litreden fazla tüketmesinde fayda var.
Eğer hedef ayaklı damacana olmaksa elbette imkanı olan eylem.
Bir de içtikten sonra 2 3 balık yendiği taktirde o balıklar bile canlanır, oradan oraya koşturur al sana akvaryum mis.
Sıcakta tarlada, bahçede uğraşırken o su miktarı ancak saat 14: 00 kadar yeter.
Bir tanıdığım 6 litre su içip zehirlenmişti, yapmayın etmeyin böyle şeyler zorlamayın bedenlerinizi.
zayıflamanın bokunu çıkartmaya örnek olan eylemdir.
Azı karar çoğu zarardır. Abartmayın.