bugün

2 yıldır bu son diyerek tekrarladığım eylem.
sağlam ciğer, mide ve cep isteyen şeydir.
birkaç yıl sonra "sigara pişmanlıktır" reklamlarında rol alacak kişinin yanlışıdır. yak-söndür yapsan ancak günde 3 paket içersin. bu iş bile bile kendine zarar vermektir. bir nevi intihar.
ulaşmama günde 10 dal kalan hedeftir.*
sigarayı yiyordur. oyüzden sağlam bir mide, dumanı işin içine katıp sigarayı yemekten çok içtiğini düşünürsek sağlam bir ciğer gereklidir. birde günde 3 paket sigara içebilmek için kesinlikle öğrenci olmamak gerekir.
(bkz: intihar teşebbüsü)
edüt: Bende içiyorum ama çok içmemek lazım. Hem kasaya hem keseye zarar.
günde en az 15 lira harcamaktır.
ayda 450 lira, yılda 5400 lira harcamaktır.
önemli bir mağrifet değildir. kendi vücudunu bir nevi sikmeye çalışmaktır.
mevcut nikotin yetmediği için yapılan delilik. vücudun nikotin bağışıklığı arttığı için artık nikotinsizlik krizleri daha sıklaşır daha sık içmek istersiniz normalleşebilmek için. bu da sizi bitirir. şiddetle tavsiye ederim ki,

http://www.izlesene.com/v...ollari-allen-carr/3316313

bu video yu izleyince nikotin, bağımlılık ne demek anlayacak, istesenizde artık eski düşünceyle sigara içemeyeceksiniz. zararlarını değil niye sigara içtiğimizi ele almış. bunun bir kimyasal büyü olduğunu öyle bir anlatıyor ki, beyninizde sigaraya duyduğunuz özlem bir anda bitmeye başlıyor.

(bkz: allen carr)
(bkz: sigarayı bırakmanın kolay yolu)
allen carl isimli bir adamın geliştirdiği bir programla sigarayı bırakmayı deneyebilir.

ben denedim, bıraktımda. *
sadece sağlığını kötü yönde etkiler, bütçene dokunmaz.
zira üç sigara paketinde 60 dal sigara bulunmakta ve uykunu düştüğümüzde gün 18 saatten ibaretse saatte 3 sigara hatta bazı saatlerde 4 sigara içebilirsin demektir. yani buda başka bir deyişle yemek yemeye fırsatın olmaz. sadece ekstra masraflar olarak çay ve 3ü 1 arada yeterlidir. kim bilir belkide daha tasarruflu bir yoldur.

(bkz: bide biz trollük yapalım)
2 paket içen kişinin gün sonunda ağrıdan kıvrandığını düşünürsek dudak tiryakisidir. aksi taktirde kefen ya da hastane parasını da kıyıya atması gerekir.
rahmetli eniştemin yaptığı eylem. akciğer kanserinden vefat etti 3 sene önce. cidden çok zararlı bir şey bu sigara hele de bu kadarı, tabi herkesin kendi kararı.
öğrenci değildir.
ağlayamıyor dur depresyondadır bipolar bozukluk yaşıyordur ayriyetten cebi sağlamdır.
1 paket sigara içenlerin aksine cesedinin yakışıklı olması için yapılan eylem.

(bkz: sürünmeden ölmek)
kendine işkenceli intihar etmeye çalışan birisidir, sıksın kafasına boşuna yorulmasın bence...
genelde sigarayı bırakanlar yaşadığı durum..

--spoiler--
sigarayı bırakmadan önce günde 3 paket sigara içiyordum.. sigarayı şappi şappi haplarıyla bıraktım..
--spoiler--
*
içmek anlamının soyutlanıp yemek tabirinin ise yanında güzel tatlı bir kelime olarak algılanıcak eylem.
günde 5.5x3= 16.5 liramın cebimden çıkma sebebi.
Adeta zıkkımın kökünü iç deyimini yerine getirmektir.
Uyurken de sigara içme olasılığı yüksek olan bilirkişidir.
eşeğin şeyine fuel oil kaçırmak durumudur. hırıltılar eşliğinde nefes aldırır.
türkiyedeyse zengin sınıfına girebilecek kişi.
tekel'e ortak olmaya ilk adımdır.