Günaydın ben yeni yatıyorum.
bir uyandım ben deme şeklidir.
Dünyanın en gerekli cümlesi bence, günaydın dediğin ve sana diyen kişiye bağlı tabi.
Günaydı mı acaba diyerek karşılık verilebilecek kelime. Çokzel bi rüya içerisindeyken uyanmak. Ne bileyim. Üniversite okuyana bu saatte uyanmak koyuyor. Hani çok rahattık lan? Yalancılar. iki senedir bişey göremedim uykuya dair. Konu nerelere geldi. Günaydın.
içten söylenen bir günaydın gerçekten günü aydınlatabilir.
Günaydın ama bana hala gün aymadı.
Sabahki ders için sabahın köründe kalkıp okula geldiğim yetmezmiş gibi bi de diğer için 5 saat bekleyecek olmam. Hoff.
http://www.youtube.com/watch?v=e2nhMpCW4L4

gün aydın

aydık çok şükür..

dengeli bir insan görme ümidiyle..

şimdi gelir poağaçacı börekçi takımı, bir de bir kupa çay alırlar gazeteleri okuyup ay öyle böyle şöyle oldu memleketi kurtarırlar poağaçalardan büyük yudumlar alarak. sonra bu tiplerin işe çok keskin bir girişi olur. bir anda ya şu projenin şurasında 56cm var beyaz mat boyalı lamine cam yapalım oha be oha ne ara ordan oraya geçtin. duygu geçişlerinize sizin..

diğer tür de sağlıkçılar kahvaltıda müslü yer, 10 da yeşil elma, glütensiz bilmem ne, avokado içini nasıl yapalım diye kafa ütüler, siyah sarımsağın faydaları etilerden nerden alacağımız konusunda engin bilgiler saçar etrafa. arkadaş sen pazadarda satılan beyaz halis muhlis yerli malı sarımsağa burun kıvırmıyor musun. ıyy kokuyor ıyy ben almıyım. gavur yapınca bok olsa yiceniz. hayır ye hobi olarak yine ama kıçınız başınız ayrı oynuyor ya bir karakteriniz yok ya o uyuz ediyor. yarın başka bir moda çıksa ona uyarsınız. bu ara her şey glutensiz. 1 seneye kadar ne olduğunu bilmiyordunuz. bir de ne çıktı şimdi chia. chia ne ya biri bana söylesin. 4 de yoğurtlu chia. tiksinti geldi bu kafalardan. bir de yogacılık çıktı. yogacılık yapıyoruz. daha düz yolda yürüyemiyon neyine yoga. o yoga hocalarına da afferim bu kerizleri iyi geçiriyorlar. bu aralar aletli pilates out mu olmaya başladı.
bu tipler bir de instagramda video yüklemeye bayılıyorlar. ayy yüzümdeki ne yasstık izi mi. bize ne lan senin yastık izinden. arabada giderken müzik çalıp bize bön bön yolu izletmeler. hayır chia nasıl bir kafa yapıyor.

dedemin bir sözü vardı'' bir dön bak nereden çıktın'' diye. bir özünüze dönün. özbenlik. ilim. araştırma. duruş. karakter.
tüketim topluğu olduk çıktık da bu kadar boş beleşlik çok ya.

günaydın diyordum ben dimi..
gözümün nuru gelmiş, günaydın.
Uyumadım doktora geldim. Günaydın.
Günaydın. Gece uyumuşum.*
bazen insanın beklediği bir cümledir.
özler bir şekilde duymayı, yalnızlıklar senfonisinin içinde...
Günaydın. 2000'lik kupon tutturarak uyandık. bugün mutluyum. kimseyi deşmeyeceğim. iyi günler.
sabah temennisi.
hepinize günaydın.
birinize musmutlu ve enerji dolu bir gün dilerim.*
görsel
görsel
Günaydın hayat!
An itibarı ile kendini işine adamış , kariyerine kaldığı yerden devam etme kararı alan yazar.!
Sabah geldi.
Sizi arayıp sabahın köründe iğrenç espiriler yapmasını istediğiniz birinin eksikliğini hissediyorsanız bana mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Günaydın.
görsel
Günaydın sözlük!
isteyene açık saçık transparan,
isteyene demli.
Üzülme ikisinin ortası da var ,
Gözlerin kalmasın nemli. !!!
Günaydın sevgilimden ayrıldım çok mutluyum...
görsel
Günaydın /tünaydın sözlük.
günaydın popişkosu arkada olan komik insanlar.

görsel
insanın hayatındaki bir eksiklik gibi, sevildiği biri olmayınca günaydın mesajları gelmez.

işte o zaman, yalnızlığı hissedersin.
Koğuş kalk, sabah oldu.
Hepinize günaydın, insan gibi insanların hepsine, he bir de kedilere pandalara pofuduk sevimli hayvancıklara da *
Günaydınlar.

Güne ailemle kavga ederek başladım.

Şu an annem benim yüzümden ağlıyor sanırım.

Damarıma basıyorlar.