bugün

Günaydın arkadaşlar
Günaydın sözlüğün değerli üyeli
Günaydın tokat.
günaydın ahali.
https://twitter.com/nywol...tatus/1234164730555752448
görsel

Herkese günaydın !
Herkese minnoş ve mutlu günaydınlar hayırlı sabahlar hayırlı işler gününüz süper başlasın inşallah.
herkese günaydın sözlük ahalisi.
Bir günaydın mesajı. Herkese günaydın. Bugün yine bol bol anal seksi konuşucaz.
Sabah işten gelerek ölü gibi yatıp, daha yeni uyanan yuzırın söylediği söz.
şu anda sözlüğe söylediğim söz 7 den beri uyuyoruz neredeyse yarım bir gün.
Günaydın. Sokağa çıkma yasağına uyanlara, ekmek parası peşinde koşanlara, herkese günaydın.
Günaydınn sözlük, bugün sevgi doluyum hepinizi sevgiyle selamlıyorum.
günaydın sözlük halkı iyi günler dilerim iyi yazmalar.
Günaydın millet. Hava istanbul’da harika. Bugün uzun zaman sonra işe gideceğim, çok iyi oldu ya.
görsel
3 saatlik bir uykunun ardından herkese kucak dolusu günaydın. Bugünün düne benzeyeceği aşikar fakat yine de dünden bir nebze olsun daha mutlu geçmesi dileğiyle. iyilik, güzellik.
günaydın çocuklar : )
Daha uyumadım.. Yeni kalkanlara günaydınlar. Gününüz güzel geçsin : )
Güzel, güneşli bir günden herkese günaydın. Bugün sizleri iyiliğe, güzelliğe dair bir gün geçirmeye en azından çalışmaya davet ediyorum. Kötü ve zalimlere tez zamanda akıl ve fikir.
Yeni güne uyanan arkadaşlar hepinize günaydınlar. Mutlu, sağlıklı, huzurlu ve verimli günler dilerim. Gününüz aydın olsun. : )
hayatı sözlük olmuş insanların sözlüğe günaydın mesajı attığı başlık.

günaydın sözlük halkı.
iyiliğe güzelliğe dair umutlarını yitirmeyen, tanıştığı bir insana önce “hangi mezhebe mensupsun?” Yerine, “karnın aç mı?” Diye soran, biraz kalbi biraz da kanadı kırık ve kazanan olmaktan daima imtina eden herkese kucak dolusu günaydın. Kötü ve zalimlere tez zamanda akıl fikir.
Günaydın

görsel
Günaydın. Mutluluk dileklerimle, herkese günaydın.
Dop dolu, verimli ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle. Günaydın.
hepinize günaydın umarım iyi bir gün geçirirsiniz.
görsel