bugün

uyandım ve aklıma sen geldin demektir.
-kontör at...
işte benim canım arkadaşımın sevgisi sabahın 6'sın da kontürü ne yapacaksa...
(bkz: al al g*tüne sokarsın)
Bayan atıyorsa bazı şeyleri aşmıştır, birine güzel bir gün dilemek aynı zamanda karşıdaki insanın motivasyonunu arttırır.
Her sabah erkek atıyorsa biraz kılıbıklık vardır, erkek dediğin mesaj yazmak için vakit kollamaz azizim kadınların poposunu bu tür olaylar kaldırıyor hep.
Bayanların da her gün atmasına izin vermemek lazım tabi, her gün günaydın mesajı atan bir kadına günaydın mesajı atmak jest niteliği de taşır.
(bkz: engin tecrübelerimi paylaşıyorum)
şimdi o atmadı diye kötü geçen günler falan yok ama günaydın mesajlarını özlediğim günler var.
arkadaştan, flörtten ya da sevgiliden önce günaydın mesajı denilen şey aileye verilmelidir, gülümseyen bir yüz ile.
Alarm kurup o uyanmadan günaydın mesajını atacak kadar çok seviyordum halbuki.
sabahları telefona bakınca görsekte yüzümüz gulse değigimizdir.
bu sabahta atılmış ve diğer günler gibi cevap alınmamıştır.*
Uzun süredir alınmayandır.
Hiç alınmayandır.
Kendi kendime attigim mesaj. Hemen de cevap geliyo çok aşırı mutluyum. yalnızlığıma ...
Şu saatlerde gelince saçma olan mesajdır.
gönderen kişiye bağlı olan msj, sağolsun bana tekelci hikmet abi gönderiyor, fredciğim günaydın, akşama nevaleni hazırladım. *
Şu an Avustralya'da ki Türk tanıdığınıza atabileceğiniz mesajdır.
7 saat sonra atılması gerekendir.
muhtemelen yarin sevgilimden almayacagim mesaj.
Güne enerjik başlama itemlerinden biridir .
Mutlu eden mesajdır.
gelirse günaydındır, gelmemişse gün hiç aymamıştır.
Gelse de gelmese de gün aymıştır. Çok da şaapmayın.
görsel
Gelmeyen, atılmayan mesaj.
Çok anlam yüklenmemesi gereken mesaj. Sonra bi gün gelmeyince göt gibi kalıyorsunuz.
Aylardır almadığım mesaj. En sonunda haşmet ibriktaroğlundan rica edicem arada atar mısın diye o derece.

edit: 5 adet günaydın mesajı aldım dusunceli yazarlarımızdan. sağolsunlar.
Günaydın.