bugün

eğitim hayatımız boyunca, her sabah duyduğumuz sözdür. sözde bize* arkadaş diyen hoca, sınav zamanı, veli toplantısı zamanı, karne zamanı nedense hiç arkadaşça bir davranışta bulunmaz. burası da gariptir. ayrıca bu söz andımızı söleten arkadaşımızın başlangıç sözüdür.
"sag ol!!"

şeklinde cevaplanması muhtemeldir.
+günaydın arkadaşlar
-hocam bırak bu ayakları, reklam kokan hareketler bunlar, alırım tebeşirini, çizerim façanı ...şeklinde devam ettirilebilir, dialog başlatıcı söz.
sevgi böceği yazarın, her sabah sözlüğe girdiğinde özel mesajla tüm yazarlara selamıdır. * *
Günaydın ulaaaaaaam yine enerji dolu yepisyeni muhteşem bol kahkahalı bi gün.
"Sağ ol."dur.

Fakat bence "size de Günaydın arkadaşlar, nasılsınız?" daha yerinde bir cevap. Neyse.
Neyse ki; günaydın diyebilen insanlar var.

Hayırlı sabahları tercih ederim.
Günaydın, çok bağnaz ve bayağı bir tabir.
- sağooool.

+ tüüürküüm.

- tüüürküüm.

+ dooğğruyum.

- dooğğruyum.

+ çalışkanım

diye giden sabahları öğrencilere okutulan andın başlangıç cümlesidir.

gerçi artık okutmuyolar galiba.
adamın işi düşmüş o yüzden günaydın diyor beyler sallayın.

sanada iyi geceler.
bir diğerinden farkı olmayan yine o aynı karamsar sabah. herkese günaydın.
Mi mi mi mizah.
(bkz: gözünü açmadan entry gitmek)
Günaydın yeğenim, buralar hep sakin hep durur, sen n'apan? Bir mutlu sesleniş...
günaydın. sigarasız bir sabaha.
Günaydın.
Günaydın ağaçlar, kuşlar.
Günaydın.
Güzel bir günaydın yazısı yazacaktım ama yeterince ayılmamışım galiba hiçbir şey bulamıyorum yazacak.
Neyse, günaydın.
sağol!
Türküm!
Doğruyum, çalışkanım, ilkem küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak yurdumu milletimi gönülden çok sevmektir. ey büyük atatürk! gosterdigin yolda durmadan yürüyeceğime and içerim. varlığım turk varlığına armağan olsun ne mutlu türküm diyene!
iyi dersler arkadaşlar!
sağol!11bir
Sabahın köründe derse gitmek için uyananlar. Günaydın.
foruma hoş geldin tomriskatun96. bugün 21 eylül 2016, günlerden çarşamba. hava bulutlu.
Bonjour!
Uyanan tüm dolgun memelilere bir macchiato hediye ediyorum.
Sana da günaydın bahattin.
günaydın kanka cok uykum var .
Hadi özelde oynaşın.
Günaydın hayırlı sabahlar olsun...
guten tag*