nilgün balkaç'a göre reytingi olmayan vasat bir kadın.

https://twitter.com/HARAM...status/446704783991123968

https://www.youtube.com/watch?v=XiVxLIJDpEM#t=181
" nefes alsın yeter"cilerin bile "yok aga bu kadar da değil." diyeceği hain mahlukat.
Böyle kışanak kışanak meşe odunuyla döveceksin bunu. Aşiret çocuğu olup lüks içinde yaşayıp gariban halkı biz mazlumuz diye trollemek neymiş görsün mk.
organ mafyası tarafından kaçırılması gereken biri, aman diyeyim kanına gerek yok .
hakkında girilen entrylere bakınca. şu geliyor insanın aklına :

ulan siz nasıl bir çocukluk yaşadınız anlamadım ki ? aklınız hep sikinizde. kadının siyasetine, görüşüne usturubuyla cevap verirsiniz anlarım da bu seks açlığı nereden geliyor.

ha illa merak ediyorsanız size bir sır vereyim. ortalama yurdum kadını kadar güzeldir kendisi. yani 50 yaş üstü kadınları ele alırsak ki bu gruba anneleriniz de dahildir, bu gruptaki bir çoğu kadından daha güzeldir.

ha bir de yıllarca diyarbekir zindanlarında maruz kaldığı işkence ve insanlık dışı muamelelere hanginiz anası kalmıştır onu da ayrıca düşünün. düşünün ve utanın.

görsel
Tövbe bismillah bu ne biçim bir şey..
görür görmez tüm enerjinizi, sevincinizi götürüp yerine sinir getiren mahluk.
bir zamanlar zindanlarında işkenceye uğradığı diyarbakır'a belediye başkanı olarak geri dönmüş efsane kadındır.
alevi kürtlerle ya da türklerle can canadır.

kendisi dersim festivalinde cem'e katılmıştır. gayet samimidir. kürtlerin eşitlik ve kardeşlik vizyonlarını geliştirmeleri için en çok çaba sarfedenlerindendir.
kendisi ile gurur duyduk.

http://galeri.uludagsozlu...k%C4%B1%C5%9Fanak-610327/
1961 yılında alevi bir ailenin kızı olarak elazığ'da dünyaya geldi. henüz 19 yaşındayken 1980 askeri darbesinde tutuklandı ve the times gazetesine göre "dünyanın en kötü şöhretli 10 cezaevi" olan diyarbakır cezaevine girdi orada pkk'nin kurucu kadrosunda yer alan sakine cansız ile beraber kaldı, 34 kişinin işkence de öldüğü yüzlerce insanın işkenceden ötürü sakat kaldığı diyarbakır cezaevinde gördüğü işkenceleri hiçbir zaman politik rant için dile getirmedi, yıllar sonra ağır işkenceler gördüğü cezaevinin bulunduğu diyarbekir'e büyükşehir belediye başkanı oldu. nikos gatsos'un 'bana sapladığın bıçağı kahkahaya çevireceğim.' dizesi tam da gültan kışanak'ın hayat hikayesidir esasında.
pkk nın kaçırdığı çocuklar ile ilgili yaptığı açıklama tüyler ürperticidir.

--spoiler--
Biz bu gençlerimizin onurlu bir barışın sağlandığı özgür vatanın, özgür bir halkın evlatları olarak kendi evlerine, ailelerine döndüğü günü ömrümüzün, hayatımızın rüyası olarak hayal ediyoruz
--spoiler--

dağda çocuklar kaçırılıyor, hak, özgürlük diye ağlayan bir partinin en önemli isimlerinden biri bunu söylüyor. utanmaz kadın.
Diyarbakır'da iftar çadırına saldırı sonrasında nerde bu devlet nerde bu asayiş diye bağrınmaya başlamış ikiyüzlünün allahı politikacı. Noldu kendi yarattığınız canavarın önüne geçemeyince kıçınız mı titremeye başladı? SimCity oyunu mu zannediyorsun şehirleri, insanları?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26819535.asp
ikiyüzlünün önde gidenidir. türkiye cumhuriyetine her fırsatta kin kusmasına rağmen, kendisini koruyamadığı için gider türk polisine ve güvenliğine sitem eder.

hayırdır gültan hanım, hani bağımsızlık istiyordun? artık kendi ülkenizi kuracağınıza göre kendi kendinizi savunmayı öğrenseniz iyi edersiniz. işinize gelince özerklik, işinize gelince ama devlet bizi korumuyor olmaz. o zaman kendi güvenliğinizden de siz sorumlusunuz.

neyse, ne diyordum ben. evet, bölgede size ışidlerle, radikal dinci terör örgütleriyle, hizbullahla ve iranla başarılar dilerim. artık bunu siz istediniz. bölgede var olabilmek için bunca düşmanla siz kendiniz savaşacaksınız. artık türk askeri ve polisi sizi korumayacak. hadi bakalım size ortadoğu cehenneminde iyi şanslar. tabi ne kadar süre dayanabilirseniz *
Domestos reklamında oynayan kürt siyasetçi.

iki insanın birleşiminden olduğuna inanmıyorum. Kesin arada başka familyalar var.
götten kınayak.
insan olmadığı kesin.
Devletin polisine sayıp söven götü sıkışınca polis polis diye zırlayan binlercesinden biri. Noldu lan iğrenç kadın. Koruyamadın mı memleketini?
he he he! işte sırf bü yüzden kürtlere bağımsızlık verilsin istiyorum. dinci terör örgütleri. iran ve diğer ülkelerin orduları emperyalist devletlerin demokrasi orduları her gece onların bir kaç hanesini yakıp yıkarken ben ve askerimin sıcak kışlasından bu görüntüleri izleyebilmesi için. ülkeimn ortadoğu denilen bok çukurundan uzaklaşması için. askere ayrılan paranın eğitime sağlığa ayrılması için.
türkiyede milletvekilliği yapan bir k*rt.
türkiye büyük millet meclisi vekili olan vatansız. türkiye cumhuriyeti kendisinin maaşını veriyor, yediği her lokma bu milletin meclisinden aldığı maaş ile geçiyor boğazından.

ama hakkını vermek lazım. yediği kaba pisleme konusunda son derece başarılı.

kendisinin başka bir tanımı yok. basitçe vatansız.
Bugün askerden ders almiş şahsiyettir.
çiller dönemini özletiyor. o dönemde sesi muhtemelen kesilirdi. (bkz: voice shot)
ikitelli'deki amcama benziyor.
Bu kadin konusurken içime bisey oluyo amina koyayim.
dünyanın en yakışıklı provakatörüdür.
Diyarbakır büyükşehir belediyesi eşbaşkanıdır. Başkanı olduğu belediyeye ait olan şehre su sağlayan su pompalarının elektrik faturalarını ödememiş doğal olarak da su pompalarının elektriği dedaş tarafından kesilmiştir. Bu şahıs elektrik borcunu ödemek yerine hem halkı provake etmiş hem de dedaşın yıllardır kullandığı binanın imar planına aykırılığını öne sürerek yıkım emri göndermiştir. Üstüne üstlük dedaş binasının onüne hendek kazdırıp ve iş makineleri sıralatıp binaya araç giriş çıkışına engel olmakta kısacası açık açık şantaj yapmaktadır. Sen o koltukta 10 aydır oturuyorsun şimdi mi aklına geldi binanın kaçak olduğu? Madem kaçaktı ve elektriğin kesilinceye kadar bilerek ses etmemişsen görmezden gelmişsen o zaman sen suçlusun. Bu sahıs hakkında görevi kötüye kullamaktan soruşturma açılması gerekmektedir. Bu bir ihbardır ilgililere duyurulur.
bi insanın göreceği en çirkin kadın.