bugün

kendisine gülmeyi pek yakıştıramayan insan tebessümün abartılmış hali, tel kullanan insan utangaç insan, yahu insan gülerken utanır mı.
Diş teli kullanıyor olması ve bundan memnun olmaması muhtemeldir.
Çay ikram eden insan gibidir. ikisi arasından da kötü çıkamaz.
Cinsiyet farketmeksizin yapan kişiye sempatiklik katan ayrıntı.ha ben yapmıyorum o ayrı konu
Kahkaha atarken yapılması hoş olup millete iğrenç küçük dilini göstermeyen zarif insandır.
(img:#1049829)
Dislerinin yamuk oldugunu bilen insandir. Utaniyordur.
Farkbuddy yüzüksüz ve kırmızı ojeli sıraya girin arkadaşlar birim birim!
istemsizce yapsa da bu saçma huyu nereden kaptığını merak etmekteyim.
Burnum uzun olunca gülerken malesef yüzümü bile kapatıyorum.
Nadiren olan fakat ileri gidip yuzumu iki elimle kapatip yarisinda tekrar farkinda olmadan aciyorum sanirim tam o sirada derin nefes alma cabasi olabilir . Tatli duruyo diyen var ama refleks iste farkinda olmuyosun .
Stepnedir.
görsel
aslında bazı; utangaç , kibar , hanımefendi kızların yapınca, çok hoş göründüğü eylem. ayrıca, gülmeden de; şaşırtıcı bir duruma veya ayıp bir duruma elleriyle ağızlarını kapatıp aaa yapmaları da hoş görünür bence.
(bkz: danla bilic)
(bkz: Danla bilic)

Dişlerini göremedik hatunun.
bende gülerken ağzımı kapatırım ki, karşımdaki küçük dilimi görmesin diye.
görsel

Eğer bir çocuksa, masumiyeti ve mahcup gülüşüyle sevgiyle harmanlanan bir hayranlık uyandırandır.
Hayata dair gülümseten en naif detaydır.
normal bir insandır, utangaç veya dişleri problemli olması gerekmez her zaman. zira bir insanın ağzını hipopotam gibi açarak gülmesi anırma moduna yakın olduğundan bazen iğrenç bir etki uyandırabilmektedir.