bugün

seyircilere acaba güldükleri için para mı veriyorlar ya da madem para verdik zorla da olsa gülelim mi diyorlar merak ettiğim tv programıdır. şu ana kadar 5 tane skeç izledim fakat hiçbirinde gülmedim ki kolay gülen bir insanımdır. bu ne ya.
bel altı esprileri az kullanan programdır. sevmesem de izlerim.
abdülrahim albayrak'ın katıldığı programla yarmış bir tanesinin sabri reyiz taklidi ile kopardığı program. severek izliyoruz.
güzel bir alternatif olabilecek programdır.

ama biri bana şunu açıklayabilir mi?

ali sunal'ın ne gibi bir üstad geçmişi var oyunculuk açısından.kendisini en son babalar duyar haricinde bir dizide hatırlamıyorum zira.
komedi üzerine oluşturulmuş program. fox türkiye'de yayınlanıyor. *
günde 5 vakit yayınlanan program.

doktorlar ı geçti mübarek.

ama doktorlar yerine bunu izlemeyi yeğlerim.
an itibariyle fox tv de yayınlanan bölümüyle değerlendirilmemesi gereken programdır.
acayip cıvık, sulu oyunculukların olduğu iğrenç ötesi program şeysi.
aylin kontante ve alper kul icin izlenebilecek program.
Esprileri ve mizanseni aslında fena olmayan program.

Yalan değil gülüyorum da ama nedense ortasında acayip içim sıkılıyor ve başka kanala geçiyorum. Böyle bir yapmacıklık, bir zorlama, bir "hadi gülsenize lan" havası var. Teknik ve oyunculuk açısından daha iyi olabilir ama ÇGHB'ın doğallığının, sevimliliğinin onda biri yok. izleyiciyle etkileşim olmuyor, o yüzden insanın içini bayıyor.
Kemal Sunal in oğlu Ali Sunal inda yer aldığı bazı yerlerinin zevkli bazılarının zevksiz olduğu programdir.
Ali Sunal, Doğa Rutkay ve bazı tipler olmasa aslında iyi program.
komik olmayan komedi programı.
çok güzel hareketler bunlar özentisi programdır.
Adıyla ters düşen program.
Istediğin kadar kas kendini gülemiyosun.
hiçte güldürmeyen babası gibi olmaya çalışmaya çalışan ali sunal'ın sunduğu program.
ismine inat sanki güldürmemek için yemin etmiş, sözde komedi programı.
en iyi hali ilk haliydi. (bkz: beşer beşer)
çok güzel hareketlere özenerek ortaya çıkmış program.
lakin bu program daha çok liselilere hitap ediyor. bu programı belki gülerim diye ne zaman açsam sinirden ağlamak üzere olup geri kapatıyorum. olmuyor aga gülemiyorum.
komikleşmeye çalışmak için yer yer bel altı espiriler ve çoğu zaman lakayit yılışık tavırlar, konuşmalar.
komik olacaz diye iğrençleşiyorlar lütfen sezon sonu yapıp bitirin bu showu, kendinizi daha fazla düşürmeyin.
An itibariyle sözlük Yazarlarıyla taşak geçen program.
Ali sunalın programı.Doğa Rutkay gibi saçma sapan biri vardır programdan soğutur,Çağlar Çorumlunun çok şey kattığı yapıdır.Seyircilerle muhabbetler dışında hiçbir yerinde güldürmez.
okan çabaların eksikliği fena halde hissedilen programdır. irem sak ı ve erdem yeneri değil de, gözlerim hep okanı arıyor (neredesin sen) ayrıca bu irem sak ne daş hatun, okan hayallerimdeki hatunu manitası yapmış. güldür güldür bu kadro ile vasat malesef, onur buldu isimli minik ve sevimli insanı ayrı tutuyorum. doğa rutkay, onur atilla ve ismini bilmediğim bir iki eleman var ki programdan soğutuyorlar. doğa rutkay isimli, rol yapma özürlü iticilik abidesini çok mu aramışlar acaba. ali sunal iyi, fazla göze batmıyor. çağlar çorumlu çok başarılı, onun olduğu skeçler koparıyor. skeçler çoğunlukla komik değil, hatta sıkıcı. onur ve çağlar olmasa, bir dakika bile katlana bilinecek işkence değil.
abi nası gülüyorsunuz buna, biri bana da anlatsın.
komiklik adına hiçbir şey göremiyorum ki bu tipte komedinin miadı doldu.
hele de ali sunal niye orada var niye müdahale gereksinimi duyuyor anlamak mümkün değil. bana sakın format demeyin. atmam.
pek güldürmeyen bi programdır kendileri..
tamamiyle bkm mutfaktan alıntı yapıldığını düşünüyorum saygılar.
özentilikten öte gidemeyendir. yapmacık hareketler vs. yapamıyorsanız başlamayın bir işe. ali sunal'da da bir ego tavırlar falan. çakma çok güzel hareketler bunlar.