şüphesiz ki beyin yerine kıçı ile düşünmeye çalışan, rönesanstan nasibini alamamış ayak takımı ile aynı sözlükte yazmaktır. ve bu durum beni son birkaç gündür düşündürmekte azizim... hani benim komedi anlayışım mı çok elit yoksa insanlar halen osuran insanlara gülebiliyor mu diye dün sabaha kadar uyuyamadım. ve sözlüğe girdiğimde sol framede akasya duraklı bir başlık gördüm... yaşadığım travmayı tahmin edebiliyor musunuz?

ya açıkçası recep ivedik tarzı bir mizah anlayışı olan bir şeyi severek izlemek zeka geriliği göstergesi gibi geliyor bana. alemin kıralı gibi mizaha protest bir yaklaşımla katılan dizilerden bu programın daha çok konuşulması ise sözlük adına utanç yayan bir dataydır. ciddi ciddi dışarıdan bakan birisi "beyinleri nerde la bu adamların" diye düşünür kesin.

sözlüğün en değerli ve en aykırı karakterlerinden biri olmam nedeni ile sizleri uyarmak istiyorum! lütfen sırf ilgi çekmek icin de olsa şu salak programlara ve vasat oyunculara prim vermeyin! ya azizim filmi falan çekilirse halımızı bi' düşünsenize be!!!
Eskiden çok güzel skeçleri olurdu. Şimdi pek güldürmüyor.
ara sira, osura osura olmasa da insani sartlarda güldürebiliyor.

varsa alternatifiniz oralarda boy gösteebilirsiniz elbette ki.
Aman yarbayım sakin olun. Çükünüz düşer mazallah. Evet.
Bazı skeçleri güzel. Bazen gülüyorum. Hüseyin ve Paşa'nın olduğu skeçler komik olabiliyor. Geçen senelerde komik olan , sivrilen oyuncular ayrılmasaydı iyiydi.