altında ki yorum yarmıştır.

--spoiler--
kenan evrenin darbe konuşmasını izliyordum nerelere geldim amk
--spoiler--
--spoiler--

esra erol'u mala bağlamış kadındır.

- güzel, burnuna slikon taktırdın?

+ hayır, hayır ha ha! yani..

--spoiler--
*
bir hastalık yüzünden yaptırması gerekmiş olabilir.
sevişmiyorum ama gene de bulunsun kafasıdır. şehvetten uzak durmak gerektiğini söyleyen bi anlayış ve dövme yaptırmanın bile günah olduğu kafa için bi devrim niteliğindedir.
kim neresine ne taktırırsa taktırsın eyvallah da, televizyonu çıkıpta anlatma nesi ola ki denilen durumdur. başını örtmenin sebebi karşı cinsi tahrik etmemekse (hep öyle ifade edildiğinden diyorum yoksa saçma buluyorum) göğüslerime silikon yaptırdım nesi oluyor be kardeşim.
tabii sadece kafa türbansa silikon tercih sebebi olabilir.
çok seksi hatundur. * *~ ~swh~ ~
kocası bayram edecek olan kadındır. olaya kocası açısından bakılmalıdır.
yeni bir bina yapılırken ya da dış cephesi yapılırken binanın etrafına siyah ve binayı boydan boya kaplayan bir koruma kılıfı çekilir. bu kadında ona benzer dışardan belli etmeden iç sistemi yaptırmakla uğraşır şayet dış kılıf açıldığında ortaya harika bir yapı cıkacaktır.
kendi özelini paylaşma gafletinde bulunmuş kadındır. dini hassasiyetlerinden ötürü türbanlı giyinen biri algısı çerçevesinde düşündüğümüzde bu tarz cinselliği çağrıştırıcı söylemlerden daha çok kaçınması gerekirken evlenebilmek adına bir gaflet sergilemiştir milyonların önünde. silikon olayına gelince, toplumda metalaştırılan kadınların kendi bedenlerine müdahale ettirmeleridir. özgüveni artırır belkide ama özgüvenden anladığımız kendi bedeninin doğal dönüşümüne sosyal beğeni adına müdahale ettirmek olarak düşünürsek ancak tutarlı olur o da tartışılır.
normal diğer kadınlar da aynı yere taktırır durumdur.
türbanı taktın mı herşey mübah.
diğer tarafta cayır cayır yanacaktır. yersen.

http://www.youtube.com/watch?v=P-zbirTmydI&feature=share