bugün

görsel
Sonunda ben de taşak dekoltesi vericem o olucak. Belki ben de bunu yakıştırıyorum, karışmasanıza, göğüs çatalını görmek zorunda olduğunuz gibi taşak çatalını da görmek zorundasınız. Yokza özgürlük bu degil miydi?
arasına nutella sürüp yalarsanız, bir parça cennette bulunmuş sayılırsınız.
iki göğüsün birleştiği yerdeki bölge
nimeti karıştırmayın şu pis hayallerinize. günah.
sabahın bu soğuğunda yiğidin malı meydanda deyip, komple abartıp ucuna kadar açan, 30 yaşa yaklaşmış evde kalmak üzere olan, full makyajı erinmeyip surata badana yapan, akabinde bir hafta sonra ofise ciğeri çıkacak gibi öksürerek gelen kadın tipidir.
iticidir, hem cinsleri tarafından dışlanır.
abartmayın mal gibi o dekolteleri, kime göstereceksin sabah sabah. ( sakinim.)
Çatalın en tatlı halidir.
Göğüs çatalı görünen bir kadın etraftaysa gözlerim acımaz, benden bağımsız olarak o çatala bakış kondurur durur. "Ulan bakmamam lazım, bakmamam lazım" diye kendi kendimi uyarıyorum, ama gözlerim bu uyarılara kulak asmıyor.

La sen zaten tedirginsin karşında bir göğüs çatalı durduğu için. Kadın senin baktığını farkedince tedirgin oluyor -ya da öyle gözüküyor-, onun tedirginliği ise senin tedirginliğini daha bi körüklüyor.

Bakışımı farkeden kadın "Nereye bakıyorsun sen?" diye hışımla sorsa, diyeecek hiçbir şey yok.
"Nereye bakıyorsun?"
"Birazcık dokunabilir miyim?" -diyemezsin tabi, zaten mesele bu tip bi şey değil-
"Oldu olacak yala bence" -bunu diyebilecek kadın da yoktur zaten-

Ne demeli?
"Komple göğüslerini çıkar ortaya, öyle konuşalım. Bi kere dönüp bakarsam ne olayım. Göğüs çatalının ayrı bi olayı var. Kontrol edemiyor göz kaslarımı"

Böyle bi şey de denilmez. Kadınların halden anlaması gerekiyor, olayın abazalıkla alakası yok, bunu anlatmaya çalışıyorum.
Yıllar evvel bakmadığım halde baktığım iddia edilmişti. Hemde bir avukat tarafından ve bu karaköy-eminönü vapurunda oldu.
Bugün tedarikçi firma yetkilisinde denk geldiğim doğa olayı.
işi almak için bilerek mi yaptı yoksa tarzı mı bu hala muallaktayım.
Bu çatalla köfte yenirmi?
Çatalların en güzeli.
Kesinlikle bakilmamasi gerekir.
Aksini iddia eden sapiktir.
tatlı çatalıyla kafa kafaya yarışır .
O yüzden küçüklükten beridir beynime " kızların en güzel yeri gözleridir " diye kazıdım. Sırf böyle sıkıntı çekmeyeyim diye .
Göğüsün kendisinden çok daha seksidir.
ingiliz küffarı buna nam bile biçmiş.
(bkz: cleavage)
alayına bakarım. niye bakmıcam la.
B veya c cup goguslerde daha belirgin olur.